Newsy

Grudzień w Playerze - filmowe nowości, gorące seriale i zaskakujące programy rozrywkowe

Newsy

Autor:
Marcin
Godlewski/Teofila Siewko
Źródło:
Materiały prasowe
Baner player.pl

Za oknami zimowa atmosfera i coraz dłuższe wieczory. To idealny moment na chwilę relaksu z dobrym filmem, serialem lub programem rozrywkowym, samemu lub z całą rodziną. Sprawdź ofertę programową Playera na grudzień 2022. Wisienką na torcie będzie gorąca premiera kolejnej nowości pod marką Player Original – "Mój agent", który przybliży nam życie Gwiazd. Co jeszcze warto obejrzeć?

Przed nami finał 2. sezonu "Skazanej", gorąca premiera nowej produkcji Player Original - "Mój Agent", nowe reality show "Miłosny znak zodiaku", megahity kinowy na życzenie - "Black Adam" oraz nowy program "In Vitro: nauka czy cud? 2".

Filmowe nowości w grudniu w Playerze - nie mogą Cię ominąć

 • "Listy do M" - części 1,2,3 i 4
 • "Zabić Irlandczyka" - od 2 grudnia
 • "Wilk na 100%" - od 2 grudnia
 • "Złe Mamuśki: Jak przetrwać święta" - od 9 grudnia
 • "Sposób na Świętego" - od 9 grudnia
 • "Cwaniaki z Hollywood" - od 16 grudnia
 • Pomocnik Świętego Mikołaja i magiczne płatki śniegu" - od 16 grudnia
 • "Anielska Robota" - od 23 grudnia
 • "Movie 43" - od 23 grudnia
 • "Pszczółka Maja. Film" - od 30 grudnia
 • "Szanghaj" - od 30 grudnia
 • "Black Adam" - od 5 grudnia na życzenie

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Reality Show i seriale w grudniu w Playerze

 • Finał 2. sezonu "Skazanej"
 • "Mój Agent" - serial Player Original. Premiera już 25 grudnia
 • Odcinek specjalny "Ślub Od Pierwszego Wejrzenia" - Dalsze losy uczestników
 • Nowe odcinki "Ślubu Od Pierwszego Wejrzenia. Australia"
 • "TOP Model. USA"
 • "TOP Model - EXTRA" - premiera 14 grudnia
 • "Lego Masters - Odcinek Specjalny" - premiera 16 grudnia
 • "Święta z Gesslerami" - premiera 19 grudnia
 • "40 kontra 20" - Nowe odcinki
 • "Miłosny Znak Zodiaku" - Nowe reality show w Playerze

Filmy w Playarze w grudniu - zarys fabuły

"Listy do M" - części 1,2,3 i 4

"Listy do M." na dobre wpisały się w naszą świąteczną tradycję. Boże Narodzenie bez "Listów do M." to jak Wielkanoc bez zajączka. W oczekiwaniu na najnowszą – bijącą rekordy popularności w kinach – część filmowej sagi, Player zaprasza swoich użytkowników do przypomnienia sobie wcześniejszych czterech części, które z pewnością rozśmieszą, wzruszą, a przede wszystkim wprawią w świąteczny nastrój.

"Zabić Irlandczyka" - od 2 grudnia

Latem 1976 roku w centrum Cleveland wybucha 36 bomb. To apogeum wojny o strefę wpływów między włoską mafią a Irlandczykiem Dannym Greenem (Ray Stevenson). Danny przeszedł długą drogę od ciężkiej pracy portowego dokera do jednego z najpotężniejszych gangsterów w mieście. Po drodze zaliczył działalność w związkach zawodowych, malwersacje finansowe, więzienie oraz układ z FBI. Ale sukces ma swoją cenę. Mafia postawiła sobie za punkt honoru zlikwidowanie niepokornego Irlandczyka - z wykorzystaniem wszelkich dostępnych środków oraz najlepszych ludzi od mokrej roboty. Na nikogo nie polowano z większym zaangażowaniem. Jednak gangster wiele razy uchodził z życiem, czym zasłużył sobie na miano „człowieka o dziewięciu żywotach”.

"Wilk na 100%" - od 2 grudnia

Coś dla młodszego widza. Freddy Lupin ma prawie trzynaście lat i jest dziedzicem znamienitego rodu wilkołaków. W dniu swoich trzynastych urodzin po raz pierwszy ma przejść przemianę i stanąć na czele swojej watahy. Jego ojciec też był kiedyś wodzem, ale poległ w obronie słabszych. Magiczna przemiana nie dokonuje się tak, jak to sobie Freddy wymarzył. Zamiast przybrać postać potężnego, budzącego respekt wilka, chłopak zmienia się w uroczego białego pudelka o różowej grzywce. W tej sytuacji, zamiast wodzem staje się pośmiewiskiem, a zaraz potem bezdomnym psem ściganym przez łowców bezpańskich zwierząt i pewnego szalonego mściciela. Freddy wciąż ma jednak serce wilka i nie zamierza się poddać. Z pomocą swojej nowej przyjaciółki, suczki Batty i całej czworonożnej ulicznej ferajny, Freddy Lupin udowodni, że nawet mały biały pudelek może być stuprocentowym wilkiem, jeśli tylko ma odwagę, rozum i krąg zaufanych przyjaciół.

"Złe Mamuśki: Jak przetrwać święta" - od 9 grudnia

Pamiętacie złe mamuśki? Amy, Carla i Kiki powracają i są rozeźlone jak nigdy dotąd. Panie mają ku temu niezły powód. Otóż zbliżają się święta, na które przybywają…ich matki! Nie dość, że przedświąteczne kuchenne rewolucje to prawdziwa syzyfowa praca, a gonitwa za prezentami są poszukiwaniem igły w stogu, to jeszcze na horyzoncie pojawiają się szacowne rodzicielki. Starsze panie nie mają litości dla domowych praktyk i przyzwyczajeń bohaterek. Czy Amy i pozostałe panie okiełznają cały ten bałagan? A może ponownie wrzucą na luz i oddadzą się radosnemu szaleństwu? W filmie „Złe mamuśki 2: Jak przetrwać święta” powracają sympatyczne bohaterki z pierwowzoru. Na ekranie ponownie brylują Mila Kunis („Ted”), Kristen Bell („Chłopaki też płaczą”) i Kathryn Hahn („Zupełnie jak miłość”). W główne bohaterki wcielają się Christine Baranski („Żona idealna”), Susan Sarandon („Ray Donovan”) i Cheryl Hines („Jak zostać kotem”).

"Sposób na Świętego" - od 9 grudnia

Kiedy jesteś dzieckiem, Boże Narodzenie to moment, którego wyczekujesz z utęsknieniem przez cały rok. Nic więc dziwnego, że gdy Billy (Chance Hurstfield) zamiast wymarzonego prezentu znajduje w gwiazdkowej skarpecie bryłę węgla, jego rozczarowanie i ból są ogromne. Święty Mikołaj (Mel Gibson), który w ten sposób traktuje dzieci, zasługuje na ukaranie. Nastolatek decyduje się wynająć płatnego mordercę (Walton Goggins), by ten wytropił Gwiazdora i odpłacił mu pięknym za nadobne.

"Cwaniaki z Hollywood" - od 16 grudnia

Producent filmowy Max Barber od wielu lat zajmuje się kręceniem, nie tylko filmów. Nawet po największej klapie (czyli zawsze) udaje mu się jakoś wyjść na swoje. Tym razem jednak sytuacja jest podbramkowa, bo Max winien jest forsę mafii i szansa na szczęśliwe zakończenie niepokojąco się oddala. Krótko mówiąc albo znajdzie się kasa, albo to Max się znajdzie… w betonowych butach na dnie oceanu. Z nożem na gardle niektórzy okazują się wyjątkowo kreatywni. Max wpada na genialny, choć odrobinę wątpliwy moralnie pomysł. Do nowej, wybitnie niebezpiecznej roli zatrudnia starzejącego się gwiazdora Duke’a Montanę, który słynie z tego, że nie korzysta z pomocy kaskaderów. Duke zostaje wysoko ubezpieczony, a Max musi tylko dopilnować, żeby na planie wydarzył mu się śmiertelnie nieprzyjemny wypadek. Jest tylko jedno „ale” – Duke z każdego wypadku wychodzi bez szwanku tworząc kreację na miarę Oscara, a jedną złotą figurką mafii się nie spłaci…

"Pomocnik Świętego Mikołaja i magiczne płatki śniegu" - od 16 grudnia

Pozycja dla młodszego widza. Święty Mikołaj jest zmęczony i zdecydował, że przechodzi na emeryturę. Jego następcą zostaje 7-letni Nicolas. Chłopiec jest bardzo przejęty nowymi obowiązkami. Tylu spraw trzeba dopilnować: zapakować prezenty, rozdysponować paczki, przygotować sanie. To zbyt dużo jak na 7-letnią głowę Nicolasa. A na dodatek, w samym środku przygotowań do Gwiazdki, zaczyna znikać Magia świąt. Na szczęście nad Nicolasem czuwa Duch Bożego Narodzenia i razem przezwyciężą Bożonarodzeniowy kryzys.

"Anielska Robota" - od 23 grudnia

Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. We wrześniu 1971 roku złodzieje przekopali tunel do skarbca londyńskiego banku przy Baker Street i ukradli zdeponowane tam gotówkę i biżuterię warte wiele milionów funtów. Straconych kosztowności i pieniędzy nigdy nie odzyskano i nie złapano też złodziei. Zuchwała kradzież przez kilka dni okupowała pierwsze strony gazet, a potem temat nagle zniknął. Stało się tak w wyniku decyzji rządu o ograniczeniu swobody wypowiedzi prasy. Ten film nie tylko pokazuje, co było ukryte w sejfach, ale przede wszystkim ujawnia kulisy powiązanych z kradzieżą morderstwa, korupcji i skandalu seksualnego, których tropy prowadzą do rodziny królewskiej. Okazuje się, że w zestawieniu z pozostałymi uczestnikami bulwersującej afery, złodzieje, którzy opróżnili skrytki bankowe byli niewinnymi aniołkami.

"Movie 43" - od 23 grudnia

W „Movie 43” wielkie gwiazdy Hollywood – Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Gerard Butler, Emma Stone, Kevin Spacey, Uma Thurman, Terrence Howard i dziesiątki innych – obnażają swoje prawdziwe oblicza, nie próbując się powstrzymywać przed absurdalnym, niedorzecznym, kontrowersyjnym, przekraczającym wiele granic humorem. To nie jest film dla kochających poprawność polityczną, biorących do siebie każdą ekranową obelgę widzów. „Movie 43” oferuje szokująco niestosowne, łamiące każde tabu, lecz równocześnie niemożliwie zabawne krótkie filmowe opowieści z piekła i nieba rodem, które zmieniają postrzeganie kina. To trzeba zobaczyć, by uwierzyć, że naprawdę powstało!

"Pszczółka Maja. Film" - od 30 grudnia

Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej wyobraźni chciałaby zasmakować wszystkiego, co świat oferuje. Jej zachwyt nad pięknem otoczenia oraz wrodzony wdzięk zapewniają jej zniewalającą energię, która niedługo sprawi, że wszyscy przeciwnicy staną po jej stronie, a pozostałe pszczoły odnajdą w sobie chęć do radosnego życia.

"Szanghaj" - od 30 grudnia

Szanghaj, 1941 rok, kilka miesięcy przed atakiem na Pearl Harbor. Do okupowanego przez Japończyków miasta przypływa Paul Soames (John Cusack). Oficjalnie jest dziennikarzem, pracującym dla anglojęzycznej gazety. W rzeczywistości to amerykański agent, który ma się spotkać ze swym przyjacielem Connorem (Jeffrey Dean Morgan) i odebrać od niego ważne informacje wywiadowcze. Jednak do spotkania nie dochodzi - na krótko przed nim Connor zostaje zamordowany. Próbując wyśledzić odpowiedzialnych za tę zbrodnie, Paul poznaje piękną Annę (Li Gong), jej męża Anthony`ego (Yun-Fat Chow) oraz japońskiego kapitana Tanakę (Ken Watanabe).

Player - seriale w grudniu 2022, które warto obejrzeć. Opis fabuły

Finał 2. sezonu "Skazanej"

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Podobnie jak drugi sezon serialu „Skazana”. Czy Alicji Mazur (Agata Kulesza) uda się uratować Hankę (Martyna Byczkowska)? Jaką cenę i czy w ogóle zapłaci Paweł (Michał Czernecki) za swoje intrygi? Kiedy w końcu los uśmiechnie się do „Pati” (Aleksandra Adamska). Już wkrótce fani Playera poznają odpowiedzi na te pytania. Zanim to jednak nastąpi przed nimi dawka emocji w postaci finałowych odcinków.

Już od 30 grudnia wszyscy zwolennicy oglądania w tzw. binge watchingu będą mogli obejrzeć całe dwa sezony losów sędzi Alicji Mazur. Na jakiś czas rozstajemy się z bohaterami „Skazanej”, ale już za kilka tygodni w Playerze zadebiutuje jej spin-off - „Pati”, czyli historia Patrycji Cichy, zanim trafiła do więzienia. Odliczanie rozpoczęte!

"Mój Agent" - serial Player Original. Premiera już 25 grudnia

Czy największe gwiazdy są takie jak my? Jak zachowują się za kulisami, gdy gasną światła kamer i fleszy? O tym najlepiej wiedzą agenci. Dyskretni, dyspozycyjni, pracowici i zaradni – zawsze gotowi, by sprostać każdemu wyzwaniu i okiełznać nawet najbardziej kapryśną gwiazdę.

Serial „Mój agent” to polska wersja francuskiego hitu „Dix pour cent”. Produkcja przedstawia losy agentów, którzy na co dzień współpracują z aktorami. Bywają dla nich nie tylko wsparciem w interesach, negocjatorami kontraktów, ale często również powiernikami tajemnic, terapeutami, a nawet przyjaciółmi. W każdym odcinku pojawia się inna gwiazda, która gra samą siebie. W rolach epizodycznych wystąpili: Magdalena Cielecka, Danuta Stenka, Grażyna Szapołowska, Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Boczarska, Tomasz Karolak, Daniel Olbrychski.

Reality show w grudniu w Playerze, na które czekaliśmy. Opis fabuły

Odcinek specjalny "Ślub Od Pierwszego Wejrzenia" - Dalsze losy uczestników

W materiale kamery zajrzą do uczestników ostatniej edycji i sprawdzą, jak potoczyło się ich życie. Który związek przetrwał, a który zakończył się rozwodem. Czy singlom udało się odnaleźć miłość po zakończeniu programu?

Nowe odcinki "Ślubu Od Pierwszego Wejrzenia. Australia"

W grudniu fani tytułu zobaczą kolejne odcinki 7. sezonu australijskiej wersji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Eksperci za pomocą nauki, stworzyli 11 par z całkiem obcych sobie osób. Nieznajomi spotkają się po raz pierwszy dopiero w dniu ślubu. Przez następne 8 tygodni ich relacje będą czujnie obserwowane przez ekspertów - zobaczymy jak rozwijają się ich relacje podczas miesiąca miodowego, wspólnego mieszkania, pobytów u rodzin oraz spotkań z przyjaciółmi. Wszystkie pary zamieszkają w jednym bloku i wspólnie będą uczestniczyć w cotygodniowym przyjęciu. Po 8 tygodniach małżonkowie staną przed poważną decyzją - czy zdecydują się na odnowienie przysięgi i rozpoczną wspólne życie poza programem, czy jednak nie będą chcieli kontynuować związku i pożegnają się na dobre?

Nowe reality show w grudniu w Playerze, których nie możesz przegapić. Opis fabuły

"TOP Model. USA"

Tuż przed finałem najnowszego sezonu "Top Model", Player zaprasza fanów modowego show na jego pierwowzór, czyli amerykańską wersję. Użytkownicy serwisu będą mogli podpatrzeć, jak to się robi za oceanem. Grupa młodych aspirujących modeli i modelek musi przejść serię testów i udowodnić, że nadają się do fascynującego, ale też brutalnego świata sesji, pokazów mody etc. Stawka w grze jest wysoka.

"TOP Model - EXTRA" - premiera 14 grudnia

Tuż przed finałem najnowszego sezonu "Top Model", Player zaprosi fanów modowego show na jego pierwowzór, czyli amerykańską wersję. Użytkownicy serwisu będą mogli podpatrzeć, jak to się robi za oceanem. Grupa młodych aspirujących modeli i modelek musi przejść serię testów i udowodnić, że nadają się do fascynującego, ale też brutalnego świata sesji, pokazów mody etc. Stawka w grze jest wysoka.

"LEGO Masters - Odcinek Specjalny" - premiera 16 grudnia

W LEGO Masters zapanuje świąteczna atmosfera! Studio zamieniło się w wioskę elfów. Galerię pokrył śnieg, wyrosły choinki, a pod nimi masa prezentów. Pojawiły się także nowe, wyjątkowe drużyny! Ich zadaniem będzie zbudowanie świątecznej, śnieżnej kuli, a pomogą w tym zaproszone do studia dzieci.

"Święta z Gesslerami" - premiera 19 grudnia

Setki pomysłów na minutę, dziesiątki metrów światełek i 12 wyszukanych dań – w tym programie zobaczymy Magdę Gessler w szale świątecznych przygotowań. Kuchenna rewolucjonistka odwiedzi trzy rodziny przygotowujące się do nadchodzącej Wigilii, która z jakiegoś powodu jest dla nich wyjątkowa – każda rodzina to nowy odcinek, inna historia i inne wyzwania. Magda pomoże im odnaleźć się w chaosie przedświątecznej gorączki i zorganizować niezapomnianą uroczystość. W finałowym odcinku Magda zaprosi rodziny na wyjątkową ucztę świąteczną, na której znajdą się również jej najbliżsi - Lara Gessler, Tadeusz Müller oraz Mirosław Ikonowicz.

"40 kontra 20" - Nowe odcinki

Na słonecznej Krecie ponownie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. On zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi z pięknym widokiem. Młodszy, seksowny dwudziestolatek – zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj Panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! A ponieważ ona nie pyta o wiek – uwagę obu Panów będą mogły przyciągnąć zarówno szalone dwudziestolatki, jak i dojrzałe i pewne siebie czterdziestolatki. Jedno jest pewne – na greckiej wyspie chodzi tylko o miłość. A gdy serce zaczyna górować nad rozumem, mogą pojawić się zupełnie nieznane emocje, które dotąd nie dawały o sobie znać. Czy otwarci na nowe doświadczenia uczestnicy, znajdą to czego szukają? Na pewno wszystkich czeka szereg wyzwań i karuzela emocji - od śmiechu po łzy. A wszystko po to, by w finale zwycięzcy wyznali sobie najważniejsze uczucie – miłość.

"Miłosny Znak Zodiaku" - Nowe reality show w Playerze

Player zaprasza na nowe bikini reality. 12 singli, którzy pragną miłości, układy planet w chwili narodzin i specjaliści w dziedzinie astrologii, którzy na tej podstawie dopasowali ich w pary. W Grecji, miejscu narodzin astrologii i domu Wenus, bogini miłości, nowe pary udają się na romantyczne randki wymyślone przez zespół astrologów. Żyjąc razem podczas jednego cyklu księżycowego (30 dni), widzimy jak wiele z nich podejmie ostateczne zobowiązanie i weźmie ślub podczas ceremonii na plaży oświetlonej gwiazdami.

Dokumenty w grudniu Playerze

 • "Britney Spears kontra ojciec" - premiera 17 grudnia
 • "In Vitro: Nauka czy cud? 2" - premiera 3 grudnia

Zobacz także:

 • 30 lat doświadczenia
 • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
 • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
 • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Marcin Godlewski/Teofila Siewko

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe/prasa.tvn.pl

Pozostałe wiadomości