Newsy

Elon Musk rozstał się ze swoją partnerką Grimes. "Wciąż się kochamy"

Newsy

Autor:
Daria
Pacańska
Elon Musk rozstał się z Grimes

Elon Musk rozstał się ze swoją partnerką Grimes. Najpierw informację podał tabloid "New York Post", a następnie została ona potwierdzona przez amerykańskiego przedsiębiorcę. Najbogatszy człowiek na świecie wyjaśnił w jakich relacjach pozostają z byłą dziewczyną.

Elon Musk i Grimes rozstali się

Elon Musk i jego partnerka Grimes rozstali się. Do tych informacji dotarł tabloid "New York Post", wkrótce potem miliarder je potwierdził w rozmowie z "Page Six". Powodem takiej decyzji była praca i fakt, że artystka swoje zawodowe obowiązki wypełnia w Los Angeles, a Musk dużo podróżuje lub przebywa w Teksasie.

- Wciąż się kochamy, widujemy się często i pozostajemy w świetnych relacjach, ale jesteśmy "w połowie" osobno - wyznał Musk.

Miliarder i jego o 17 lat młodsza partnerka wychowują razem syna X Æ A-Xii Muska, który przyszedł na świat ponad rok temu.

Elon Musk - najbogatszy człowiek na świecie

Elon Musk jest najbogatszym człowiekiem na świecie według listy Bloomberga. Jego majątek szacuje się na 204 miliardy dolarów. Amerykański przedsiębiorca i filantrop w trakcie programu "Saturday Night Live" wyznał, że ma zespół Aspergera.

Musk przyszedł na świat w Republice Południowej Afryki. Jego droga na szczyt była długa i wyboista. Od prześladowań w szkole, biznesowych niepowodzeń, zagrożenia bankructwem, po tytuł najbogatszego człowieka na świecie. Był dwukrotnie żonaty, ma sześciu synów. W tym roku obchodził swoje 50. urodziny.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości