23-latek zabił swoich dziadków. Sam zgłosił się na posterunek policji

GettyImages-1141698143.jpg
GettyImages-1141698143.jpg
Policja w Kamieniu Krajeńskim zatrzymała 23-latka, który dokonał zabójstwa swoich dziadków. Mężczyzna sam zgłosił się na posterunek i poinformował o zbrodni - powiedziała PAP asp. szt. Aleksandra Bratz z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim.

Mężczyzna zabił swoich dziadków

- O godzinie 10.30 na posterunek policji w Kamieniu Krajeńskim przyszedł 23-letni mężczyzna, który poinformował funkcjonariuszy, że dokonał zbrodni zabójstwa swoich dziadków. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia w Kamieniu Krajeńskim i po wejściu do mieszkania zastali zwłoki 74-letniej kobiety oraz 88-letniego mężczyzny - poinformowała PAP asp. szt. Aleksandra Bratz z KPP Sępólno Krajeńskie.

Z informacji PAP wynika, że seniorzy mieli poważne obrażenia ciała. Sprawca miał przyznać się do tego, że dokonał zbrodni przez kilkukrotne ugodzenie swoich dziadków różnymi nożami.

Trwa dochodzenie na miejscu zbrodni

Na miejscu pracują policjanci, których pracę nadzoruje prokurator rejonowy z Tucholi. Zabezpieczane są ślady, dokonywane są oględziny. 23-letni mężczyzna został zatrzymany -wskazała asp. szt. Aleksandra Bratz.

Trwa gromadzenie materiału dowodowego w tej sprawie. W tym momencie policjanci nie mają informacji o możliwych motywach zbrodni.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Elegancki, miły staruszek i bezwzględny morderca? ”Brzytwa” znów zaatakował?

UWAGA TVN/ x-news

Autor: Karolina Kubicka

Źródło: PAP

podziel się:

Pozostałe wiadomości