Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed opadami śniegu. Synoptycy przewidują, że we wtorek, 19 kwietnia br. przyrost pokrywy śnieżnej może osiągnąć nawet 10 centymetrów. Alerty obowiązują na terenie dwóch województw. Sprawdź, gdzie zrobi się biało.
Monakijska księżna wywołała niemałe zamieszanie, publikując rodzinną fotografię. Wiosenne ujęcie zachwyciło fanów monarchii. Zdjęcie nie uciszyło jednak plotek na temat stanu najsmutniejszej księżnej świata.
Nie żyje sierżant Ołena Kusznir. Lekarka z Gwardii Narodowej pomagała w Mariupolu. Wcześniej w walkach o miasto straciła męża. Stała się znana po tym, jak wystosowała dramatyczny apel do świata.
Polacy uwielbiają spotykać się w święta z najbliższymi przy suto zastawionym stole. Często po świętach zostaje nam sporo z wcześniej przygotowanych, świątecznych potraw. Co zrobić, gdy sernik i sałatka warzywna zdążą nam się już znudzić?
Jaka będzie pogoda w środę 20 kwietnia? Aura w Polsce się pogorszy, bez opadów tylko na południu kraju. Zrobi się chłodno. Sprawdź prognozę pogody na środę.
Makaron z sosem serowym to potrawa znana i lubiana na całym świecie. Przygotowanie tego posiłku nie zajmuje więcej niż 15-20 minut, dlatego może być podany na przyjęciu czy spotkaniu rodzinnym.
Za nami święta wielkanocne, tradycyjnie wiele osób celebrowało je przy rodzinnym śniadaniu czy obiedzie. Jednak na co dzień usiąść razem przy jednym stole to nie lada wyzwanie.
Poznaj horoskop dzienny na wtorek 19 kwietnia 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w ostatnim stopniu znaku Barana, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Skorpiona. Po godzinie 4.16 Srebrny Glob przejdzie do znaku Strzelca. Po ciężkich klimatach przy świątecznych stołach odczujemy powrót do pracy jako prawdziwą ulgę.
Mateusz Janicki zdobył popularność dzięki rolom w kilkunastu serialach, ale wcześniej planował być czynnym politykiem. Teraz jako wolontariusz pomaga uchodźcom z Ukrainy. - Jest prawdziwą, bezpretensjonalną, dobrą i szczerą gwiazdą - komplementuje go aktorka Julia Kamińska.
Chciałabym poprosić syna, żeby uporządkował swoje biurko, ale nie mogę. Mogę poprosić, żeby usunął wiadro z wodą i z plastikową butelką, w której wypala otwór.
Ogromne miasto Kathmandu leży na wysokości ok. 1400 m n.p.m. w dolinie o tej samej nazwie u podnóża Himalajów. Stolica Nepalu liczy ponad milion mieszkańców i jest największym miastem w kraju.