Materiał promocyjny

Wyjątkowa nagroda Natalii z "Top Model". O takiej szansie marzy wiele kobiet

Natalia Woś
Wyjątkowa nagroda Natalii z "Top Model".
Źródło: mat. promocyjne
Jak stylizować włosy, by ich nie uszkodzić? O tym przekonała się Natalia Woś, uczestniczka 11. edycji programu "Top Model". Inżynierowie Dyson pobrali próbkę jej włosów i przebadali ją pod mikroskopem. Szczegółowa analiza wykazała, że środkowa sekcja została uszkodzona przez czynniki termiczne. Przez to kosmyki były bardziej łamliwe. Jak temu zapobiec?

Natalia Woś z "Top Model"

W programie "Top Model" uczestnicy dostali zadanie, by wystylizować się na trzy różne okazje: najbardziej prestiżową imprezę branży filmowej - Oscary, festiwal muzyczny Coachella oraz Met Galę - wydarzenie związane ze zbiórką pieniędzy na rzecz Instytutu Kostiumów należącego do Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku.

Modelki i modele musieli zadbać nie tylko o odpowiedni strój, ale również o makijaż i fryzurę. Włosy były istotnym elementem gwiazdorskiego looku, dlatego jednym z członków jury został topowy stylista fryzur - Jon Reyman, Ambasador Dyson z Nowego Jorku. Jest światowej sławy ekspertem, który współpracował z cenionymi projektantami jak Oscar de la Renta czy Carolina Herrera. Pracował też za kulisami największych pokazów mody w Nowym Jorku, Londynie i Paryżu.

Natalia Woś i Jon Reyman
Natalia Woś i Jon Reyman
Źródło: mat. promocyjne

Jon Reyman oceniał kreatywność i zaangażowanie uczestników. Wytypował najlepszą grupę, a spośród nich wyróżnił Natalię Woś. Stylista fryzur był pod wrażeniem jej pracy na planie, dlatego zaprosił ją do współpracy w kampanii reklamowej marki Dyson. Natalia zdobyła wyjątkową nagrodę i niecodzienną możliwość, by Inżynierowie Dyson w laboratorium w Wielkiej Brytanii przebadali próbkę jej włosów pod mikroskopem z dużą rozdzielczością. Okazało się, że włosy modelki są w dobrej kondycji, ale ich środkowa sekcja około rok wcześniej została uszkodzona przez czynniki termiczne, co sprawia, że są bardziej łamliwe. Dlatego tak ważne jest, by zwracać uwagę na to, jakich urządzeń używamy do stylizacji, ponieważ uszkodzenia włosów spowodowane zbyt wysoką temperaturą są nieodwracalne.

Jak stylizować włosy?

Na co dzień korzystamy z kosmetyków, które tylko pozornie pielęgnują włosy. Nawet najlepsze odżywki i maski nie sprawią, że kosmyki będą zdrowe i mocne, jeśli do stylizacji fryzury będziemy używać nieodpowiedniego sprzętu. By zapobiec niszczeniu włosów, warto sięgnąć po urządzenia marki Dyson, które stworzono w taki sposób, by chronić włosy przed uszkodzeniami termicznymi. Prostownico-lokówka Dyson Corrale™ oraz Multistyler Dyson Airwrap™ pozwolą uzyskać piękną fryzurę bez nadmiernej temperatury. To marzenie wielu kobiet, by modnie układać włosy i jednocześnie nie martwić się o ich kondycję.

Włosomaniaczki z pewnością docenią prostownico-lokówkę Dyson Corrale™. Została zaprojektowana w taki sposób, by poprzez mniejszą zależność od ciepła, redukować uszkodzenia włosów aż o 50% - bez uszczerbku dla trwałości i efektu stylizacji. Włosy są mniej łamliwe, mniej puszące się i mniej elektryzujące. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii elastycznych płytek wykonanych ze stopu miedzi i manganu. Płytki wyginając się, starannie zbierają włosy, przez co równomiernie aplikują ciepło. Nie ma potrzeby wygładzania tego samego pasma włosów kilkukrotnie, co jest najczęstszą przyczyną przesuszania i niszczenia struktury włosa, w przypadku urządzeń pozbawionych tego unikatowego rozwiązania.

Z kolei sekretem technologii Multistylera Dyson Airwrap™ jest tworzenie fryzur za pomocą skoncentrowanego strumienia powietrza, a nie nadmiernej temperatury. Urządzenie wykorzystuje zjawisko aerodynamiczne zwane efektem Coandy, generowane przez silnik cyfrowy Dyson V9. Strumień powietrza przyciąga włosy i samoistnie nawija je wokół końcówki w obu kierunkach.

Multistyler Dyson Airwrap™ jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Posiada dwukierunkowe końcówki do kręcenia i falowania, szczotki do modelowania i wygładzania oraz końcówkę do wykończenia fryzury, która suszy, wygładza i ukrywa puszące się włosy.

Natalia Woś z "Top Model" w ramach kampanii marki Dyson stworzyła trzy tutoriale, w których krok po kroku pokazała, jak stworzyć najmodniejsze fryzury bez nadmiernej temperatury - fale pełne objętości, loki glamour oraz proste włosy z wywinięciem przy twarzy. Modelka wykonała je za pomocą prostownico-lokówki Dyson Corrale™ oraz multistylera Dyson Airwrap™.

Tutorial Natalii z "Top Model" z użyciem Prostownico-lokówki Dyson Corrale™. Link TUTAJ.

Tutorial Natalii z "Top Model" z użyciem Multistylera Dyson Airwrap™. Link TUTAJ.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: mat. promocyjne

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości