Włosy

Kurtynka czy bardotka? Stylista zdradza najmodniejsze grzywki sezonu

Włosy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Jak dobrać grzywkę do kształtu twarzy?
Jak dobrać grzywkę do kształtu twarzy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Kurtynka, bardotka czy prosta? Grzywki znów wracają do łask, a o tym jak dobrać odpowiedni jej kształt do naszego typu urody opowiedział w studio Dzień Dobry TVN stylista fryzur - Łukasz Urbański. Modelką, która zgodziła się na metamorfozę pod okiem profesjonalisty była znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" - Ewa Mrozowska.

Bardotka. Najmodniejsza grzywka sezonu

Grzywki od czasu do czasu wracają do fryzjerskich trendów. Tym razem znów są popularne, jednak w nieco bardziej wyszukanej, dziewczęcej formie. W studio Dzień Dobry TVN pojawił się stylista fryzur Łukasz Urbański, który z pomocą modelki – Ewy Mrozowskiej opowiedział o najmodniejszych cięciach tego sezonu. Okazuje się, że różne fasony grzywki sprawdzą się do poszczególnych typów urody. Obecnie najmodniejsze są kurtynki i bardotki.

- Bardotka jest taką grzywką, że można ją dobrać do prawie każdej twarzy [...] Ta grzywka wyszczupla, bardzo ładnie podkreśla kości policzkowe, dodaje lekkości, można czesać ją na różne sposoby – tłumaczył fryzjer.

Stylista radzi: lepiej udać się do profesjonalisty

W trakcie występu na żywo, w zaledwie kilka minut Łukaszowi udało się wyczarować najmodniejszą fryzurę na głowie Ewy Mrozowskiej, która zdecydowała się na grzywkę - bardotkę.

Według Łukasza Urbańskiego, gdy chcemy zdecydować się na grzywkę – warto udać się do profesjonalisty. Podczas strzyżenia w domu łatwo o krzywe cięcie. Ekspert jednak zaznaczył, że o ile na obcięcie wypada pójść do salonu, to już samodzielne układanie grzywki nie będzie stanowiło dla nikogo większego problemu. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Autor: Mateusz Grochocki/East News.

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości