Jak porządki w szafie mogą pomóc w spełnianiu marzeń?

Skarby z Szafy: odcinek 6

Do niedawna hasło „porządki w szafie” oznaczało, w najlepszym wypadku, przegląd garderoby i oddanie rzeczy potrzebującym, w gorszym – wyrzucenie ich do śmieci. Na szczęście nasza świadomość ekologiczna rośnie, a wraz z nią potrzeba dostosowania wszystkich aspektów życia do zasad sprzyjających ochronie środowiska. Z tego właśnie powodu coraz więcej osób  decyduje się na sprzedaż swoich ubrań i podarowanie im drugiego życia.

Ola i Janek remontują vana

Bohaterowie nowego programu „Skarby z szafy” miewają różne motywacje dla porządków w szafie: chęć kupienia nowych mebli, instrumentów muzycznych, wspólnego wyjazdu z mamą… Jednak prawdziwym zaskoczeniem dla prowadzącej, Ani Dec był pomysł Oli i Janka, którzy chcieli wyremontować swojego vana tak, aby mogli nim podróżować po Europie. Kwota jakiej potrzebowali na spełnienie tego marzenia była dosyć wysoka, na szczęście w ich szafach Ania znalazła tyle perełek, że o osiągnięcie założonego celu była zupełnie spokojna.

Jak wystawiać rzeczy na sprzedaż w aplikacji Vinted?

Kolejnym krokiem, po przejrzeniu szafy, jest wystawienie znalezionych w niej skarbów na sprzedaż. W aplikacji Vinted cały proces jest nie tylko intuicyjnie prosty, ale także, dzięki wbudowanym funkcjom, bardzo szybki. Wystarczy zrobić zdjęcia (a można to zrobić bezpośrednio w aplikacji) wystawianego na sprzedaż przedmiotu, dodać opis, cenę i voila – gotowe.

Skarby z Szafy: jak sprzedawać w internecie?
TVN Style HD 1 maj 2022 11_02_47

Co ciekawe, w aplikacji można sprzedawać nie tylko pojedyncze ubrania, ale także całe stylizacje – takie rozwiązania pozwalają nie tylko szybciej sprzedać więcej elementów garderoby, ale także, z punktu widzenia użytkowników, ułatwiają podjęcie decyzji – dzięki gotowym zestawom nie muszą się już zastanawiać, do czego dobrać nową bluzkę, czy spódnicę – to szczególnie ważne obecnie, kiedy żyjemy w biegu i brakuje nam czasu na tak prozaiczne czynności jak wybieranie stylizacji. Tworząc komplety dajemy potencjalnym klientom nie tylko okazję do zakupu nowych ubrań, ale także zdejmujemy im z głowy kłopot – w końcu, czy można komuś podarować coś bardziej cennego, niż czas?

Pozostałe wiadomości