Moda i Uroda

Jesienne trendy w biżuterii. Katarzyna Sokołowska poleca nietuzinkowe połączenia

Moda i Uroda

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Anna Wendzikowska
Jesienne trendy w biżuterii
Dzień Dobry TVNJesienne trendy w biżuterii

Katarzyna Sokołowska w kawiarence Dzień Dobry TVN opowiedziała o jesiennych trendach w biżuterii. Modne są różne połączenia - złoto i srebro czy kamienie ze złotem. Jak podkreśliła reżyserka pokazów mody i jurorka "Top Model", każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesienne trendy w biżuterii

Katarzyna Sokołowska podkreśla, że warto bawić się modą i łączyć wzory, kolory i faktury, które pozornie do siebie nie pasują. Marka Apart w najnowszej kolekcji zaprezentowała wiele nieoczywistych połączeń, które sprawdzą się na różne okazje.

- Wiadomym jest, że kocham biżuterię i kocham ją na co dzień, i na okazje. U mnie nie ma tego rozgraniczenia. W biżuterii, jak w ogóle w trendach, wspaniała obfitość. Właściwie dla każdego coś miłego, ale też to, co ja kocham, łączenie minimalizmu ze wzorami klasycznymi, złota ze srebrem, ze stalą - wyjaśniła Katarzyna Sokołowska.

Reżyserka pokazów mody i jurorka "Top Model" podkreśliła, że można łączyć różną biżuterię i nadal będzie to połączenie minimalistyczne. Modne są kompozycje wielu naszyjników czy kolorowych kamieni ze złotem lub srebrem.

Katarzyna Sokołowska w kampanii biżuterii

Katarzyna Sokołowska jest ambasadorką marki Apart od lat. Wspólnie pracowali przy pokazach mody polskich projektantów, wspólnie stawiają na klasę, ale z nutką kreatywności.

- Na lata jestem związana z Apartem, to marka bardzo mi bliska. Zaczęło się od współpracy przy pokazach mody i tak się poznaliśmy. Ja od strony reżyserskiej, Apart pracował z projektantami i pracuje nadal, jest bardzo w tym świecie mody obecny. Faktycznie propozycja bycia ambasadorem przyszła do mnie bardzo dawno i z dużą przyjemnością i taką znajomością tej marki ją przyjęłam - wyznała Sokołowska.

Najnowsza kampania to przede wszystkim klasyka, ale też odwołanie do tradycji i nawiązanie do ważnych momentów, którym biżuteria może towarzyszyć i być po nich niezwykłą pamiątką.

- Ta kampania, podobnie jak te poprzednie ze mną, nawiązuje do eleganckiej tradycji Apartu. Ogrody wilanowskie Pałacu w Wilanowie są takim pięknym tłem dla tej biżuterii, zarówno w wydaniu klasycznym, jak i wydaniu minimalistycznym - podkreśliła Katarzyna Sokołowska.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Anna Wendzikowska

Źródło zdjęcia głównego: Damian Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości