Moda i Uroda

Lifting powiek oszpecił 21-latkę. "Czułam się jak postać ze Star Treka"

Moda i Uroda

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
dailymail.co.uk, uroda.abczdrowie.pl
Kobieta poddająca się zabiegowi iniekcji.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej cieszą się coraz większą popularnością. W gronie zwolenników tej formy poprawiania urody znalazła się 21-letnia Jessie Carr z Australii, która marzyła o modnym efekcie "foxy eyes". Kobieta poddała się liftingowi powiek, jednak szybko pożałowała tej decyzji. TikTokerka została oszpecona i musiała borykać się z groźnymi powikłaniami. O swoich doświadczeniach postanowiła opowiedzieć w sieci.

Chciała poprawić urodę - efekt zabiegu ją przeraził

Zabiegi wykonywane w gabinecie medycyny estetycznej pozwalają osiągnąć spektakularne efekty, jednak niosą za sobą ryzyko powikłań. Przekonała się o tym mieszkanka Syndey, której celem była poprawa wyglądu powiek. Jessie Carr poddała się liftingowi, który miał jej zapewnić spojrzenie w stylu "foxy eyes". Nie przypuszczała, że ingerencja w urodę doprowadzi do licznych problemów.

21-latka nie zdawała sobie sprawy z tego, że zabieg powinien być wykonywany przez doświadczonego specjalistę. Kiedy wybrany przez nią lekarz zakończył procedurę, na jej czole pojawił się niepokojący obrzęk. Po upływie kilku tygodni wystąpiły kolejne komplikacje. Nici liftingujące zmieniły kolor i wyraźnie odznaczały się pod skórą, a w okolicy skroni utworzyły się nieestetyczne grudki, które do złudzenia przypominały rogi.

- Gdy patrzyłam w lustro, czułam się jak jakaś postać ze Star Treka - przyznaje TikTokerka.

Nieudany lifting powiek australijskiej TikTokerki

Jessie Carr opisała swoje doświadczenia w mediach społecznościowych. Nagrane przez nią filmiki zwróciły uwagę tysięcy kobiet. W tym miejscu warto podkreślić, że historia ma swój szczęśliwy finał, ponieważ 21-latka otrzymała stosowną pomoc od lekarzy. Wróciła do gabinetu, gdzie podano jej zastrzyk ze sterydem. Ostatecznie udało się zniwelować stan zapalny, jak również towarzyszącą opuchliznę.

Historia Jessie Carr udowadnia, że decyzja o zmianie wyglądu powinna być dobrze przemyślana. Wizytę w gabinecie medycyny estetycznej warto poprzedzić poszukiwaniem doświadczonego eksperta i dokładną analizą ewentualnych powikłań.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: dailymail.co.uk, uroda.abczdrowie.pl

Źródło zdjęcia głównego: Konstantin Koekin/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości