lifting

    lifting

    Wolumetria twarzy to określenie zabiegu, który pozwala poprawić kontur twarzy, wymodelować kształt oraz poprawić elastyczność skóry bez użycia skalpela. Zabieg modelowania polega na wprowadzeniu pod skórę kwasu hialuronowego. Wolumetria polecana jest zarówno kobietom, jak mężczyznom w różnym wieku.

    Jeśli któraś z naszych widzek zastanawia się nad laserową korektą powiek czy ust, to jesienią jest najlepszy moment na taką decyzję. Nie poddajemy już twarzy działaniu słońca, ale też nie wystawiamy jej jeszcze na mroźne, zimowe powietrze. Jak można bezboleśnie i bezinwazyjne podnieść opadającą powiekę czy powiększyć usta? O tym opowiadała w naszym programie dr Gabriela Mercik, która na co dzień pomaga w utrzymaniu urody koronowanym głowom, m.in. Księżnej Yorku Sarah Fergusson.

    Miłość, piękne zaręczyny w Dubaju, nowy rozdział w życiu. Co mogło pójść nie tak? Wszystko. Nagle zawalił się cały świat. Diagnoza lekarza: porażenie mięśnia twarzowego. Pani Ewa straciła władność w połowie twarzy. Co ze ślubem? CO z całą przyszłością? Z pomocą przyszła biomechaniczna stymulacja mięśni. Poznajcie historię pani Ewy Matus-Korzeniowskiej, która dzięki BMS odzyskała nie tylko twarz, ale i swoje życie.

    Dlaczego Przemek Kossakowski zdecydował się poprawić swoją urodę u chirurga plastycznego? Czy wampirzy lifting jest bolesny, a powiększone usta muszą być spuchnięte? Jak się czuł, gdy po 10 latach musiał zgolić brodę? I czy uzależnił się od zabiegów medycyny estetycznej? Kossakowski opowiedział nam o tym w studiu Dzień Dobry TVN. A dermatologa estetycznego doktora Marcina Ambrozika zapytaliśmy o to, dlaczego i jacy mężczyźni poprawiają swoją urodę?