Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku w dniach 4-10.10.2021 r.?

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVNHoroskop tygodniowy na 4-10.10.2021 r.

Głównym wydarzeniem nadchodzących dni będzie Nów Księżyca w znaku Wagi, który uściśli się 6.10. i zapoczątkuje ważne zmiany partnerskie. Zaczniemy patrzeć na swoje otoczenie bardziej wnikliwie i odkrywać swoje drugie połówki na nowo. Sprawdź, jaki jest horoskop tygodniowy na dni od 4 do 10 października.

Kolejnym istotnym punktem będzie wkroczenie Wenus do znaku Strzelca (7.10) co sprawi, że zaczniemy być bardziej otwarci, odważniejsi i bardziej przebojowi w zdobywaniu upatrzonych osób bądź zawieraniu nowych znajomości. Tydzień zakończy się niespokojnie. Koniunkcja Słońca i boga wojny Marsa (8.10) oraz koniunkcja Merkurego z Czerwoną Planetą (10.10) uruchomi agresję oraz przywoła kłopoty z trzymaniem nerwów na wodzy. Niespokojni i skorzy do eskalowania konfliktów będą również politycy, zatem o zaletach dyplomacji możemy na razie zapomnieć.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaków, 4-10 października 2021 r.

Horoskop tygodniowy - Baran

Na niebie będzie dużo korzystnych i wspierających Cię układów. To doskonały tydzień dla Twoich spraw biznesowych, handlu i przedsiębiorczości. Masz możliwość zaistnieć w ważnej dla Ciebie branży lub uruchomić jakieś przedsięwzięcie. W sprawach sercowych także mnóstwo nowości i niespodzianek. Nów w w Wadze (6.10) podziała jak katalizator zmian. Ktoś odszuka kontakt z Tobą i zaskoczy Cię swoją propozycją. Barany będące w związkach zapragną jakichś reform.

Horoskop tygodniowy - Byk

To nie będzie łatwy tydzień. Możesz czuć się zirytowany i chodzić nie w sosie. Najtrudniejszy będzie Nów Księżyca w znaku Wagi (06.10), który przyniesie wewnętrzne niepokoje, partnerskie nieporozumienia i chwilową niechęć do wspólnych planów na przyszłość. Twoje życie uczuciowe może być źródłem frustracji.

Pod koniec tygodnia otrzymasz denerwujące Cię informacje dotyczące Twojej pracy. Staniesz się teraz mniej pewny siebie. Nie wahaj się przed możliwymi zmianami. Jeśli Ci coś nie pasuje po prostu zmień stanowisko bądź firmę.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Na horyzoncie nareszcie widać zmiany, które pomogą Ci się przebić. Będziesz działać odważnie i z rozmachem. Sprzyja Ci Słońce w znaku Wagi, a nadchodzący Nów Księżyca (6.10), który odbędzie się w tym samym znaku pomoże Ci zawalczyć o Twoją lepszą przyszłość, zarówno na gruncie sercowym jak i w miejscu pracy. Wenus w opozycyjnym znaku Strzelca od 7.10 obdarzy Cię urodą i świetną prezencją. Pod koniec tygodnia Twój patron czyli Merkury zbliży się co czerwonej Planety. Koniunkcja Twojego opiekuna i Marsa pozwoli Ci być asertywnym, odważnym, wręcz nieustraszonym. Poczujesz ogromny przypływ sił witalnych. Nikt nie będzie mógł stanąć na drodze realizacji Twoich zamiarów, ale pamiętaj w aucie noga z gazu.

Horoskop tygodniowy - Rak

Układ planet przestrzega Cię przed oszustami, którzy w tym tygodniu obrali sobie Ciebie na celowniku. Staraj się działać spokojnie i w sposób opanowany, nawet jeśli podejrzewasz, że ktoś działa wobec Ciebie nieuczciwie w firmie czy w partnerstwie. Nów Księżyca w znaku Wagi (6.10) spowoduje, że ktoś zszarga Ci nerwy. Musisz jednak wykazać się cierpliwością i taktem, ponieważ tylko tak wyjdziesz na swoje w tych sporach. Niestety nie mam w tym tygodniu dla ciebie Raku zbyt wielu dobrych informacji. Przejście Wenus do znaku Strzelca (7.10) tylko podkręci chęć Twojej ucieczki od problemów. Nie ulegaj tej pokusie. Już niebawem niebo Ci to zrekompensuje.

Horoskop tygodniowy - Lew

Przed Tobą fantastyczne dni! Słońce i Nów Księżyca (6.10) w sprzyjającym Ci znaku Wagi postawią Cię na nogi. Otrzymasz pochwały i gratyfikacje finansowe. Będziesz mógł grać asami w rękawie, które dał Ci w tym tygodniu Los. Wenus w Twoim – ognistym żywiole od 7.10 sprawi, że odkryjesz w sobie moce, potencjał i energię, o które siebie nie podejrzewałeś. Będziesz sprytny, błyskotliwy i uroczy. Dostaniesz jakieś nagrody. Niebo wróży pomyślność w realizowaniu Twoich planów. Śmiało atakuj upatrzone pozycje i cele.

Horoskop tygodniowy - Panna

Niestety czeka Cię tydzień pełen rozczarowań. Ktoś z Twojego bliskiego otoczenia stanie się przyczyną Twoich zgryzot. Bardzo prawdopodobne, że jakaś młoda, nieodpowiedzialna osoba narobi sobie kłopotów, a Ty będziesz się martwić o jej dalszy los. W sprawach zawodowych jakieś przesunięcia, opóźnienia lub inne utrudnienia. Ten tydzień powinnaś po prostu przetrwać i nie narzucać sobie jakichś ogromnych wymagań. Planety po prostu skupiają się na innych znakach. Koniunkcja Merkurego i Marsa (10.10) może Ci przynieść jakiś wybuch emocjonalny.

Horoskop tygodniowy - Waga

Twój umysł będzie działać na najwyższych obrotach. Przed Tobą bardzo mocne, energetyczne i pełne ważnych wydarzeń dni. Nów Księżyca (6.10) w Twoim własnym znaku sprawi, że możesz mieć pokusę rzucić wszystko i zacząć na nowo. Poczekaj z tymi gwałtownymi ruchami do końca tygodnia. Wenus w sprzyjającym Ci znaku Strzelca od czwartku (7.10) zainterweniuje w Twoich relacjach i poukłada je. Doda Ci również radości życia. Energie planetarne dodadzą Ci optymizmu i wigoru. Koniunkcja Słońca i ognistego Marsa w Twoim znaku (8.10) pomoże Ci w podjęciu zdecydowanych kroków, które będą trafne i przyniosą Ci sukces.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Za sprawą Wenus, która przebywa i będzie przebywać w Twoim znaku do 7.10 za bardzo skupiłeś się na swoich miłosnych gierkach i uczuciowych dylematach. Nadszedł czas, aby to ukrócić. Bogini miłości opuszcza w czwartek Twój znak i przechodzi do fazy Strzelca. Nadszedł tydzień, w którym musisz skupić się na pracy i sprawach materialnych. Nie możesz sobie pozwolić na lekceważenie opinii innych ludzi. Koniec tygodnia postawi sprawy zawodowe na ostrzu noża. W piątek trzeba będzie podjąć decyzje co do dalszych losów współpracowników lub jakiegoś projektu biznesowego.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Czeka Cię fantastyczny tydzień. Niebo przygotowało dla Ciebie cudowne fajerwerki. Nów w Wadze (6.10) uruchomi Twoje pragnienie bliskości i realizowania się w szczęśliwej relacji. Zapragniesz trwale poukładać swoje partnerstwo. Wenus, która (7.10) na najbliższe tygodnie wejdzie do Twojego znaku sprawi, że po prostu się w kimś zakochasz, a przynajmniej mocno zauroczysz jakąś osobą. Temperatura Twojego serca i życia miłosnego podniesie się znacząco. Do tego w pracy też będzie co robić. Huk roboty, ale zyski materialne, które się szykują są tego warte. Zdrowie dużo lepiej.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przed Tobą Nów Księżyca w znaku Wagi (6.10). Nie jest to Twoja ulubiona konfiguracja na niebie. Coś się pokomplikuje, pojawią się nieprzewidziane wcześniej trudności. Uruchomią się rywale i konkurencja, która będzie świetnie przygotowana do konfrontacji. Zarówno na gruncie zawodowym jak i prywatnym. Nagle możesz stracić ochotę na wszystko, z pracą włącznie. Będziesz odrobinę przygaszony i zaczniesz rozpamiętywać swoje niepowodzenia.

Nie podłamuj się, to nie jest koniec świata. Układy planet niebawem zmienią się i zaczną bardziej Ci sprzyjać. Uważaj, aby koniunkcja Słońca i Marsa (8.10) nie podniosła Ci ciśnienia. Możliwe spore bóle głowy.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Wszystko będzie się układać tak jak sobie życzysz. Przed Tobą dni, w trakcie których czeka Cię spełnienie zawodowe, uczuciowe i finansowe. Nie powinieneś na nic narzekać. Nów Księżyca w żywiole powietrza (6.10) pomoże Ci znaleźć Twoją właściwą, zawodową ścieżkę. Przed Tobą również pozytywne zaskoczenie w portfelu. Patronka zakochanych czyli Wenus przechodzi do sprzyjającego Ci znaku Strzelca w czwartek (7.10) zatem sercowo również do przodu. Ktoś skupi na Tobie swoje spojrzenia i będzie Ci wysyłać naprawdę zachęcające sygnały, że jest zainteresowany bliższą znajomością.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Planety upodobały sobie inne znaki zodiaku i nawet Wenus opuszcza sprzyjającą Ci fazę Skorpiona przechodząc do znaku Strzelca. Czeka Cię tydzień pełen walki o swoje interesy i pokonywania przeciwności. Powinnaś zebrać siły i przygotować się do nadchodzących wyzwań. W miejscu pracy zgrzyty i pomruki niezadowolenia. Pamiętaj, że nie powinnaś ulegać naciskom i zadbać o swoje prawa. Nów w Wadze (6.10) przyniesie chwilowe pogorszenie Twojego nastroju i jakieś smutne refleksje. No trudno, nie będzie sympatycznie, ale przecież dasz sobie radę.

Czereśnia – drzewo kobiet

Czereśnia jest w magii drzewem kobiecym. Wspiera zwłaszcza te, które czują się niepotrzebne i stare. Symbolizuje kobiece piękno, twórczość i wewnętrzny urok. Talizmany wykonywane z drzewa czereśni pomagają kobietom odnaleźć nie tylko wewnętrzne, ale i zewnętrzne piękno, pomagają im "zakwitnąć" na nowo. Wykonane z tego gatunku drzewa amulety pomagają też osobom, które czują się kobietami, chociaż funkcjonują w innych ciałach – dają im wewnętrzną siłę i wspierają w uzewnętrznieniu swojego uroku.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja zdradza, czy mężczyźni czytają horoskopy. " Kobiety generalnie są istotami bardziej otwartymi na duchowość"

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości