Horoskop tygodniowy. Co czeka znaki zodiaku w dniach 30.08-5.09? Rozpoznamy, kto jest nam życzliwy, a kto tylko udaje

Horoskop
Horoskop dzienny na środę, 7 grudnia 2022 r. - Ryby, Rak, Baran, Byk, Lew, Skorpion, Waga, Bliźnięta, Wodnik, Koziorożec, Strzelec, Panna
Źródło: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online
Roboczy tydzień rozpocznie się od zmiany znaku przez planetę podróży i komunikacji, czyli Merkurego. To wyjątkowo szybkie ciało niebieskie zmieni położenie ze znaku Panny na znak Wagi. Zaczniemy przykładać większą uwagę do sposobu komunikowania się. Trzecia Kwadra Księżyca w znaku Bliźniąt, już w poniedziałek pomoże rozpoznać, kto jest Nam użyteczny i życzliwy, a kto tylko udaje. Sprawdź horoskop tygodniowy od 30.08 do 5.09 dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop tygodniowy od 30 sierpnia do 5 września 2021 r.

Niebezpiecznym dniem będzie czwartek 02.09. W tym dniu opozycja Marsa i Neptuna może przynieść wybuchy tłumionej agresji oraz eskalacje konfliktów zbrojnych. Pojawią się też kłopoty z ropą naftową lub gazem ziemnym w tle. Tydzień upłynie nam niespokojnie, a jednocześnie bardzo pracowicie. Myślami będziemy bardziej przy obowiązkach niż przy partnerstwie.

Horoskop tygodniowy - Baran

To będzie szalony tydzień. Ledwo będziesz nadążać za zmianami. Generalnie będą one korzystne, ale w czwartek Twój opiekun, czyli Mars znajdzie się w niekorzystnym położeniu z Neptunem. Ktoś może wtedy uśpić Twoją czujność. Będziesz bardziej niż zwykle narażony na manipulacje i próby oszustwa. Uważaj również na pseudo-przyjaciół i dwulicowych doradców, którzy mają na względzie tylko swój interes. Pod koniec tygodnia aura wokół Ciebie znacznie się poprawi i możesz liczyć na dobre chwile we dwoje oraz na korzyści finansowe.

Horoskop tygodniowy - Byk

W ciągu najbliższych dni nabierzesz znacznej ochoty na flirty i poczujesz pokusę zawierania nowych znajomości. To wszystko spowodowane będzie rutyną i brakiem nowych bodźców, jeśli chodzi o Twój stały związek. Za wszelką cenę zapragniesz przeżyć coś nowego i to może być przyczyną Twoich kłopotów. W pracy czeka Cię dużo zleceń i ponadprogramowe obowiązki. Byki uczące się będą miały szanse na zapisanie się na wybrane zajęcia, zmianę kierunku studiów, bądź też przepisanie się do korzystniejszej grupy.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Zmiana żywiołu z ziemskiego na powietrzny przez Twojego opiekuna, czyli Merkurego, podziała na Ciebie bardzo aktywizująco. Wokół Ciebie sporo się zadzieje i pojawią się nowe perspektywy zawodowego i osobistego rozwoju. Układ planet zacznie Cię wspierać w Twoich przedsięwzięciach, ale musisz uważać w czwartek (2.09). W tym dniu opozycja Marsa i Neptuna zadziała niekorzystnie na Twoje Słońce. Może dojść do nieporozumień, a już z pewnością do osłabienia Twojej kondycji psychofizycznej. Musisz uważać, aby nie złapać infekcji i się nie przemęczać. Weekend zgodnie z Twoimi planami i oczekiwaniami.

Horoskop tygodniowy - Rak

To będzie kolejny ważny tydzień, jeśli chodzi o robienie życiowych porządków i remanentów. Układ planet zachęci Cię do tworzenia planów osobistego rozwoju i wybierania nowej ścieżki kariery zawodowej. W czwartek, kiedy inni będą mieć poczucie, że są "nie w tej bajce", Ty świetnie się odnajdziesz i zgarniesz jakieś profity. Pod koniec tygodnia przyjdzie czas nowych aktywności. Być może zapiszesz się na kurs tańca, wykupisz karnet na siłownię albo po prostu podejmiesz się codziennego treningu.

Horoskop tygodniowy - Lew

Niestety chwilowych utrudnień ciąg dalszy. Twoje otoczenie będzie Ci robić na złość. Dodatkowo poczujesz się trochę nieswojo w relacji partnerskiej. Szczególnie trudny dzień to czwartek, kiedy Twoje sprawy firmowe lub szkolne przybiorą niepożądany obrót. Dlatego, jeśli możesz, przerzuć to co ważne na początek tygodnia. W poniedziałek i wtorek dzięki drobnym wysiłkom uda się wszystko pozałatwiać i popchnąć na właściwe tory. Z każdym kolejnym dniem tygodnia sytuacja będzie się komplikować. Na szczęście w weekend dane Ci będzie zapomnieć o pracy i pobawić się w dużym gronie rodzinnym.

Horoskop tygodniowy - Panna

Już od poniedziałku wyleją się różne żale i pretensje. Możesz poczuć, że nastąpił jakiś zmasowany atak na Twoją osobę. Niestety niebo nie ma teraz dobrych wiadomości - na odczuwalną i trwałą poprawę musisz poczekać, aż do Nowiu Księżyca w Twoim znaku, a będzie to dopiero 7.09. Teraz warto uzbroić się w cierpliwość, przetrwać ciężkie momenty, nie narażać się nikomu i schodzić z drogi swoim przełożonym. Pamiętaj, aby nie wchodzić w konflikty szczególnie w czwartek 2.08. Nie martw się, przyjdzie czas, że Twoje będzie na wierzchu.

Horoskop tygodniowy - Waga

Do Twojego znaku zodiaku w poniedziałkowy poranek wkracza Merkury. Dodatkowo dojdzie do Trzeciej Kwadry Księżyca w powietrznym żywiole. Twoje rozmowy i kontakty z innym się zintensyfikują. Wiadomości na które czekasz, nagle zaczną spływać lawinowo. Dokumenty, które poskładałaś wcześniej, właśnie teraz doczekają się pozytywnych odpowiedzi. Jedynie w czwartek i piątek możesz czuć się chwilowo zdezorientowana i zagubiona, pomylić gdzieś drogę czy zadzwonić nie pod ten numer.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W ciągu najbliższych dni możesz czerpać profity ze swoich wcześniejszych, ciężkich doświadczeń. Dzięki temu, że przeżyłeś coś niekorzystnego, w tym tygodniu unikniesz feralnego błędu. Przed Tobą czas systematyzowania, układania i harmonizowania swojego życia. Nie dasz się nikomu wpuścić w maliny. Będziesz doskonale wiedzieć, czego potrzebujesz i nikomu nie pozwolisz wejść Ci na głowę. Czwartek będzie dniem doświadczeń duchowych i czerpania z zasobów Twojej intuicji. Słuchaj uważnie, co Twoje wnętrze chce Ci powiedzieć, dzięki temu podejmiesz trafną decyzję, co do swojej dalszej ścieżki zawodowej bądź edukacyjnej.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

To co się będzie działo na niebie da Ci popalić. Będziesz się musiał borykać ze sporą i dobrze zorientowaną konkurencją. Chodzi nie tylko o sprawy zawodowe, ale również o grunt partnerski. W tym tygodniu powinieneś być doskonale przygotowany na każdą ewentualność. Nie dawaj nikomu pretekstu do tego, aby Cię krytykować. Nie spóźniaj się, pilnuj terminów i dokumentów. Na sam koniec tygodnia aspekty finansowe staną się bardziej przyjazne i ktoś złoży Ci intratną propozycję, którą warto będzie przyjąć. W tym tygodniu będziesz się borykać z trudnym stanem emocjonalnym, który tak szybko nie przejdzie. Na przełom możesz liczyć dopiero po 7.09.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przed Tobą tydzień, w którym znajdziesz czas na dawne, ale do tej pory gorące kontakty z przeszłości. Skupisz się bardziej niż do tej pory na swoim partnerstwie. Pod uwagę musisz wziąć każdy możliwy scenariusz, ponieważ będzie to tydzień niespodzianek. Przed Tobą nieplanowana podróż i możliwa zmiana biurka. W sprawach finansowych pojawi się okazja do zdobycia nadprogramowej gotówki. W czwartek (2.09) oderwiesz się od rzeczywistości na tyle mocno, że pozwolisz sobie na romantyczne chwile i zapomnisz nawet o obowiązkach zawodowych, co naprawdę zdarza Ci się wyjątkowo rzadko. Bliżej weekendu odzyskasz jakiś wartościowy przedmiot.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Żywioł powietrza będzie w pierwszych dniach tygodnia mocno obsadzony, zatem obudzisz w sobie pragnienie zmian na lepsze. Spotkanie z osobą, której dawno nie widziałeś wniesie w Twoje życie wiele radości. Twoje samopoczucie będzie się poprawiało. W sprawach zdrowotnych nastąpi spora ulga. Uruchomią się Twoje liczne kontakty towarzyskie i kilka wieczorów spędzisz w liczniejszym gronie na spontanicznych imprezach. Jedynie czwartek może sprawiać Ci kłopoty – okaże się, że jesteś niedoinformowany i być może jest to czyjaś celowa sprawka. Zanim zaczniesz działać, aby kogoś zdemaskować, przemyśl czy warto.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Przed Tobą gorący okres. Newralgiczne dni to poniedziałek i czwartek. Tydzień otworzy się Trzecią Kwadrą Księżyca w znaku Bliźniąt, co sprawi że poczujesz ciągotki do jakiś niebezpiecznych zachowań bądź podejmowania ryzykownych kontaktów. Uważaj, ponieważ słabości, które kiedyś pokonałaś mogą znowu spróbować ściągnąć Cię na złą drogę. Do tych niezbyt korzystnych dla Ciebie schematów może należeć pewna znajomość, która będzie uporczywie pojawiać się na Twojej ścieżce. Musisz spojrzeć na swoje zachowania na trzeźwo i przytomnym okiem, aby nie wpaść w szpony iluzji. Z pozytywów poczujesz głód wiedzy i zapragniesz skierować swoje kroki na jakieś szkolenia.

Trygony znaków i ich jakości

Oprócz kluczowych w astrologii trygonów, ważne są także jakości. Dzięki nim możliwe jest dookreślenie cech danego znaku. Wyróżnia się 3 rodzaje – kardynalne, stałe oraz zmienne. Jakości kardynalne są dominujące, osoby z nimi lubią przywództwo, a także dążą do przestrzegania ustanowionych norm. Jakości stałe, jak ich nazwa może wskazywać, dążą do stabilizacji, często poprzez przestrzeganie norm kardynalnych. Ostatnie, czyli jakości zmienne, odpowiedzialne są za elastyczność i pomysłowość, osoby o tych jakościach lubią wymyślać nowe idee i dążą do doskonalenia wszelkich aspektów.

Zobacz także:

Weronika Rosati pochwaliła się zdjęciem z rodzinnej wycieczki. "Córka będzie dumna ze swojej mamy, jak podrośnie"

Jaka będzie pogoda na przełomie sierpnia i września? Sprawdź prognozę na najbliższy tydzień

Jak sennik interpretuje sen o szkole?

Obejrzyj wideo: Dla których znaków zodiaku sierpień będzie łaskawy?

Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kasia Kowalska zabiera fanów w sentymentalną podróż

Kasia Kowalska zabiera fanów w sentymentalną podróż

Janina Ochojska pokonała raka. Wyjaśniła, co jest najważniejsze w zdrowieniu

Janina Ochojska pokonała raka. Wyjaśniła, co jest najważniejsze w zdrowieniu

Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN

Już za chwilę rozkwitnie wiosna, a wraz z nią nowa ramówka w TVN

Artur Żmijewski ma trójkę dorosłych dzieci. Czy poszły w ślady słynnego taty?

Artur Żmijewski ma trójkę dorosłych dzieci. Czy poszły w ślady słynnego taty?

Jej waga wskazywała 148 kg. Paulina walczy o swoje zdrowie: "Motywatorem są dzieci"

Jej waga wskazywała 148 kg. Paulina walczy o swoje zdrowie: "Motywatorem są dzieci"

Walczy z nieuleczalną chorobą, czekając na przeszczep. Pasja do gotowania zaprowadziła ją do "MasterChefa Nastolatki"

Walczy z nieuleczalną chorobą, czekając na przeszczep. Pasja do gotowania zaprowadziła ją do "MasterChefa Nastolatki"

Astro szuka kochającego domu. W Dzień Dobry TVN zadbali o niego groomerzy

Astro szuka kochającego domu. W Dzień Dobry TVN zadbali o niego groomerzy

"Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

"Pokaż nam, jak bardzo kochasz Diunę" i wygraj bilety do kina

11-letnia Emilia ma chorobę moyamoya. "Nieleczona prowadzi do kalectwa"

11-letnia Emilia ma chorobę moyamoya. "Nieleczona prowadzi do kalectwa"

Trzymasz w ręku telefon podczas zabawy z dzieckiem? Skutki mogą być opłakane

Trzymasz w ręku telefon podczas zabawy z dzieckiem? Skutki mogą być opłakane

Ruszyła 8. edycja konkursu POLSKI PACJENT W AVÈNE. Do wygrania wyjazd do Centrum Hydroterapii w Avène we Francji oraz emolienty XERACALM A.D
Materiał promocyjny

Ruszyła 8. edycja konkursu POLSKI PACJENT W AVÈNE. Do wygrania wyjazd do Centrum Hydroterapii w Avène we Francji oraz emolienty XERACALM A.D

Noworodek "w ciąży". To bardzo rzadka anomalia medyczna

Noworodek "w ciąży". To bardzo rzadka anomalia medyczna

Natalia Kukulska obchodzi urodziny. Dostała wyjątkowe życzenia. "Leżałam ze śmiechu"

Natalia Kukulska obchodzi urodziny. Dostała wyjątkowe życzenia. "Leżałam ze śmiechu"

Cykl "Dzieci świata" zmienia życia bohaterów. "Widzowie Dzień Dobry TVN postanowili uratować sierociniec"

Cykl "Dzieci świata" zmienia życia bohaterów. "Widzowie Dzień Dobry TVN postanowili uratować sierociniec"

Niecodzienne potrawy z serem Gouda. Przygotuj pyszne serowe śniadanie i obiad z Piotrem Kucharskim
Materiał promocyjny

Niecodzienne potrawy z serem Gouda. Przygotuj pyszne serowe śniadanie i obiad z Piotrem Kucharskim

Bonding, czyli szybka i niedroga korekta uśmiechu. "Jest to plomba na zewnątrz zęba"
Materiał promocyjny

Bonding, czyli szybka i niedroga korekta uśmiechu. "Jest to plomba na zewnątrz zęba"

Nie masz czasu, aby pysznie i zdrowo gotować? Z tymi mieszankami warzyw szybko przyrządzisz smaczne dania
Materiał promocyjny

Nie masz czasu, aby pysznie i zdrowo gotować? Z tymi mieszankami warzyw szybko przyrządzisz smaczne dania

Łączenie wielu leków i suplementów może być niebezpieczne. "Dochodzi tzw. kaskady zapisywania"

Łączenie wielu leków i suplementów może być niebezpieczne. "Dochodzi tzw. kaskady zapisywania"

Pyszne i zdrowe. Poznajcie fenomenalne sposoby na przygotowanie mięsa wieprzowego
Materiał promocyjny

Pyszne i zdrowe. Poznajcie fenomenalne sposoby na przygotowanie mięsa wieprzowego

Magdalena Stępień rozliczy się ze zbiórki na rzecz synka?

Magdalena Stępień rozliczy się ze zbiórki na rzecz synka?

Jak odświeżyć swoją garderobę na wiosnę? Wykorzystaj drugi obieg
Materiał promocyjny

Jak odświeżyć swoją garderobę na wiosnę? Wykorzystaj drugi obieg

Kim była Liza, ofiara brutalnego gwałtu? "Nikt nie zareagował. Umierała pięć dni"

Kim była Liza, ofiara brutalnego gwałtu? "Nikt nie zareagował. Umierała pięć dni"

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?
Materiał promocyjny

Jak przygotować rzeczy do sprzedaży na Vinted?

Agnieszka Chylińska komentuje zmiany w "Mam Talent!"

Agnieszka Chylińska komentuje zmiany w "Mam Talent!"

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu
Materiał promocyjny

Nowy rok, nowe… wnętrze. Rusza nowy program w Dzień Dobry TVN - Sposób na wnętrze! Weź udział w castingu

Wiosenne nowości. Czego mogą spodziewać się widzowie Dzień Dobry TVN? "Mamy akcje specjalne"

Wiosenne nowości. Czego mogą spodziewać się widzowie Dzień Dobry TVN? "Mamy akcje specjalne"

Ile najwięcej ważyła Sylwia Bomba? "Pytanie dla mnie traumatyczne"

Ile najwięcej ważyła Sylwia Bomba? "Pytanie dla mnie traumatyczne"

Anna Mucha w bardzo śmiałej sukni. Internauci kłócą się, czy powinna się w niej pokazywać

Anna Mucha w bardzo śmiałej sukni. Internauci kłócą się, czy powinna się w niej pokazywać

Czworaczki skończyły rok. Z tej okazji odwiedził je ktoś wyjątkowy

Czworaczki skończyły rok. Z tej okazji odwiedził je ktoś wyjątkowy

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Kate Winslet jako bezlitosna dyktatorka wkrótce w  HBO Max. Kiedy premiera serialu "Reżim"?

Kate Winslet jako bezlitosna dyktatorka wkrótce w HBO Max. Kiedy premiera serialu "Reżim"?

"Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

"Jazda konno, strzelanie z łuku". Gwiazda serialu "Odwilż" ujawnia swoje zawodowe marzenie

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"
Materiał promocyjny

E-sklep TVN. Co jest w ofercie? "Widzowie poczują się częścią czegoś większego"

Bradley Cooper szczerze o ojcostwie. "Nie jestem pewien, czy bym żył, gdybym nie był tatą"

Bradley Cooper szczerze o ojcostwie. "Nie jestem pewien, czy bym żył, gdybym nie był tatą"

"Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

"Odwilż" - nowy serial kryminalny w TVN. Kiedy premiera?

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Mieszkanie razem czy osobno - co jest lepsze dla związku? Psycholog radzi

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Przeglądał mieszkania na sprzedaż. "Zdębiałem, jak to zobaczyłem"

Koniec z plotkami na temat zdrowia Kate Middleton. Rzecznik ujawnia prawdę

Koniec z plotkami na temat zdrowia Kate Middleton. Rzecznik ujawnia prawdę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Tak Agnieszka i Wojtek ze "ŚOPW" świętowali 5. rocznicę

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Marcin Prokop wyznał, jaki jest jego najcenniejszy talent. "Dość dobrze go wykorzystuję"

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

Czego mężczyźni oczekują od kobiet?

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

"Detektywi" i pies, który im pomaga. "To jest gwiazda tego serialu"

Uczniowie w wyjątkowy sposób pożegnali szkolną sekretarkę. "Serce zostawiła w ekonomiku"

Uczniowie w wyjątkowy sposób pożegnali szkolną sekretarkę. "Serce zostawiła w ekonomiku"

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas