Horoskop

Horoskop tygodniowy. Co czeka znaki zodiaku w dniach 23.08-29.08? Idealny moment na rozpoczęcie nowych wyzwań i podjęcie działania

Horoskop

Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

W ostatnią niedzielę mieliśmy okazję doświadczyć niebieskiej pełni oraz dopełnił się trygon Marsa i Urana, był to czas, w którym mogliśmy podjąć wiele niefortunnych decyzji. Nadchodzący tydzień przyniesie nieco odpoczynku i ulgi, zwłaszcza od emocjonalnych rozterek. Przeczytaj horoskop tygodniowy od 23 sierpnia do 29 sierpnia i dowiedz się co Cię czeka.

Horoskop tygodniowy 23.08 - 29.08

Słońce przeszło do znaku Panny i będziemy podchodzić bardziej praktycznie do życia. Nasze emocje trochę ochłoną. W ciągu najbliższych dni postaramy się znaleźć konstruktywne rozwiązania naszych problemów i więcej działać a mniej rozważać. W środę i czwartek bardzo aktywny będzie Merkury, który znajduje się w znaku Panny, podobnie jak Słońce i Mars. Ten układ sprawi, że wiele osób zapragnie zapisać się na nowe kursy, szkolenia lub studia. Poczujemy głód wiedzy, a w powietrzu będzie unosić się już atmosfera rozpoczynającej się niebawem szkoły.

Horoskop tygodniowy - Baran

Przed Tobą dość wymagające dni. Czekają Cię pewne rozczarowania i poczucie bycia zranionym. Ktoś komu zaufałeś może Cię oszukać lub pokazać swoją drugą, niezbyt przyjemną twarz. W pracy również bez fajerwerków. Możesz widzieć pewną niesprawiedliwość, z którą ciężko się będzie pogodzić. Niestety w tym tygodniu nie masz zbyt dużego pola do negocjacji bądź stawiania warunków.

Horoskop tygodniowy - Byk

To będzie udany tydzień, w trakcie którego uda się wiele spraw uporządkować i naprawić. Twoja rodzina zbierze się wokół Ciebie, abyś pomógł w pewnych kwestiach. Wiele osób będzie chciało skorzystać z Twojej porady bądź pomocy. Dzięki trygonowi Merkurego, Słońca i Marsa do Twojego znaku w pracy uzyskasz spore profity, a Twoje zdania będą szły Ci jak po maśle. Finansowo doskonale, a samopoczucie i nastawienie do życia również powinno być lepsze niż w poprzednim tygodniu.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Czeka Cię tydzień wypełniony po brzegi zadaniami. Musisz zakasać rękawy i szybko brać się do pracy. Nie denerwuj się nagłymi zwrotami akcji, okaże się, że te zmiany ostatecznie wyjdą Ci na dobre. Otoczenie zrozumie, że bez Ciebie i Twoich kompetencji firma sobie nie poradzi. W kwestiach uczuciowych nadal sprzyja Ci Wenus w przyjaznym znaku Wagi, więc nie powinno być nudno. Jednak uważaj w środę. Opozycja Twojego patrona Merkurego i Neptuna może wyprowadzić Cię na manowce na wielu różnych płaszczyznach.

Horoskop tygodniowy - Rak

Sprzyja Ci pozycja Słońca, Merkurego i Marsa w znaku Panny. Przed Tobą korzystne okazje zawodowe. Atmosfera w miejscu pracy sprzyja Ci i dzięki temu, ktoś wyżej postawiony może dostrzec Twoje zaangażowanie i dać Ci szansę na rozwój. Sam z siebie postanowisz poszukać jakiś szkoleń, aby podnieść swoje kompetencje. Wenus w kwadraturze do Twojego znaku będzie powodować sercowe napięcia. Pamiętaj, że nawet jeśli w Twoim partnerskim życiu zachodzą poważne zmiany, to i tak niebawem wyjdą Ci one na dobre.

Horoskop tygodniowy - Lew

To będzie tydzień, w którym możesz rozpocząć jakiś nowy, ważny projekt. Nowa aktywność w miejscu pracy pochłonie Twoją uwagę. Powodzenie na gruncie zawodowym zacznie wreszcie przynosić konkretne wpływy finansowe. Jednak musisz wyrobić w sobie dyscyplinę i samozaparcie, dzięki temu utrzymasz te efekty na wiele miesięcy. Problem pojawi się w środę. W tym dniu może dojść do jakiegoś nieporozumienia i niezbyt przyjemnej rozmowy z szefem bądź przełożonym, na szczęście uporasz się z tym raz da.

Horoskop tygodniowy - Panna

W najbliższych dniach będziesz bardzo zabiegana. Wszyscy na Ciebie liczą. Osoby z Twojej rodziny będą wyręczać się Tobą przy każdej możliwej okazji. Możesz mieć wrażenie, że czas w jakiś niesamowity sposób skurczył się do minimum, bo na nic nie będzie Ci go starczać. Uważaj, aby nie przeholować i nie wziąć na siebie zbyt dużo odpowiedzialności – szczególnie w środę, opozycja Merkurego i Neptuna może przynieść Ci nagłe pogorszenie samopoczucia. Uczucia zejdą na dalszy plan. W tym tygodniu głównym tematem będą obowiązki oraz pomnażanie finansów.

Horoskop tygodniowy - Waga

Nie będzie to zbyt sympatyczny tydzień. Akcent planetarny zostanie przerzucony na żywioł ziemi i w związku z tym zostaniesz zmuszona do wykazania się konsekwencją, co nie jest Twoją mocną stroną. Musisz zacisnąć zęby i na kilka dni zrezygnować ze spotkań towarzyskich, rozrywki i oprzeć się urokom kończącego się lata. Teraz trzeba się skupić, bo konsekwencje Twojego roztrzepania mogą być dotkliwe i długofalowe. Na otarcie łez pozostaje pobyt Wenus w Twoim znaku, co sprawi, że przy tych nielubianych czynnościach i tak będziesz wyglądać olśniewająco.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Czeka Cię udany, owocny i bardzo sympatyczny tydzień, w trakcie którego będziesz spijał śmietankę i odcinał kupony od wcześniejszych działań. Dostaniesz jakąś większą wypłatę, zaległe sumy spłyną na Twoje konto. W sprawach sercowych również lepszy okres. Dobry układ pomiędzy Słońcem, Merkurym i Marsem a Twoim znakiem zodiaku postawi Cię na nogi również fizycznie. Po ostatnich ciężkich tygodniach nareszcie się zregenerujesz i nabierzesz mocy. Świetnym dniem jest czwartek! Trygon Twojego patrona Plutona i Merkurego przyniesie jakąś wygraną.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

W nadchodzących dniach będziesz odczuwał zmęczenie i zniechęcenie. Ta dobra fala, która niosła Cie na skrzydłach euforii przez ostatnie tygodnie, teraz nieco opada i trzeba się będzie zmierzyć z prozą dnia codziennego. Kwadratura Słońca, Merkurego i Marsa w stosunku do Twojego znaku będzie kłaść się cieniem na Twoją radość życia. Zostaniesz zmuszony do tego, aby jeszcze raz zagłębić się w przeszłość i skontaktować z osobami, których nie lubisz. Uważaj na siebie w szczególności w środę, ponieważ układ na niebie przyniesie Ci zwiększoną podatność na urazy fizyczne i nadmierną nerwowość.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Twoja sytuacja w tym tygodniu będzie zdecydowanie lepsza niż ostatnio. Układy na niebie przyniosą Ci zasłużone owoce i efekty wcześniejszej pracy i samozaparcia. Słońce w ziemskim żywiole wzmocni twoją energię i zdrowie. Będziesz bardzo aktywny intelektualnie i zapragniesz zapisać się na dodatkowe kursy i szkolenia. W pracy dokończysz rozpoczęte projekty i zadania z dużym sukcesem. Najlepszy dzień w tym tygodniu to czwartek – Wszechświat Cię czymś nagrodzi.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Twoja sytuacja znacząco się zmieni. Układy na niebie nałożą teraz na Ciebie pewien reżim. Będziesz zmuszony do tego, aby skupić się na obowiązkach wobec swoich najbliższych. Ktoś z Twojego otoczenia będzie niedysponowany i pojawi się konieczność, aby przejąć jego zadania w miejscu pracy. Tydzień nie będzie należał do najlżejszych. Na szczęście ktoś bliski Twemu sercu będzie Ci towarzyszył, pocieszał i podawał pomocną dłoń. Będziesz mógł się również wyżalić i otrzymasz potrzebne Ci wsparcie emocjonalne.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Nareszcie trochę komfortu psychicznego i przestrzeni dla Twoich potrzeb. Słońce, Merkury i Mars w opozycyjnym znaku Panny zaktywizują Cię i wprowadzą nieco kolorów do Twojego życia. Nadszedł czas na podreperowanie kondycji, dobre zakupy, relaks w gronie drogich Ci osób. Jeśli postawiłaś na urlop w tym terminie, nie mogłaś lepiej wybrać. Nieco kłopotliwie wygląda środa, opozycja Twojego opiekuna czyli Neptuna i Merkurego, przyniesie jakieś chwilowe zawirowania i nieporozumienia. W czwartek możesz coś dodatkowo zyskać, zarobić bądź wpaść na jakąś mega okazję zakupową.

Czym jest trygon i jak go rozumieć w horoskopach?

Trygon jest jednym z podstawowych pojęć stosowanych w astrologii, a więc również w horoskopach. Powstaje on poprzez podział zodiaku na 3, a zatem dzieli się 360 stopni, co daje 120 dla każdego. Poszczególne trygony (ognisty, powietrzny, ziemski oraz wodny) mają znaczący wpływ na cechy danego znaku zodiaku. Każdemu znaku zodiaku został przypisany jeden z wymienionych trygonów, co warunkuje jego unikalne cechy charakteru związane z żywiołem.

Zobacz wideo: Anna Grzywaczewska-Ciuciura o tym, jak należy traktować horoskopy, kto nie powinien ich czytać i jak można poznać dobrze przygotowany horoskop

Zobacz także:

Autor: Astrolog Merkurja

Pozostałe wiadomości