Horoskop

Horoskop na wtorek. Dobry dzień na interesy

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja
horoskop, znaki zodiaku

Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Panny. Dzisiaj na niebie pojawią się wielkie zmiany, które wpłyną na to, że inaczej spojrzymy na swoje położenie i dotychczasowe decyzje. Jaki jest horoskop dzienny na wtorek 5 lipca 2022 r. dla wszystkich znaków zodiaku?

Horoskop dzienny na wtorek 5 lipca 2022 r.

Mars wychodzi ze swojego królestwa, czyli ze znaku Barana i przechodzi do spokojnego, zrównoważonego znaku Byka, w którym zostanie nieco spacyfikowany. Dzięki temu będziemy mniej nerwowi, za to bardziej cierpliwi w działaniu oraz zaczniemy liczyć się z tym, co robimy. Merkury również opuszcza zarządzany przez siebie znak, czyli Bliźnięta i przechodzi do znaku Raka, dzięki czemu zaczniemy bardziej liczyć się ze słowami i mniej plotkować. Sekstyl Merkurego i Marsa sprawi, że dzień będzie sprzyjać interesom i umowom podpisywanym bez rozgłosu, a jak wiadomo, pieniądze lubią ciszę.

Astrologia i ezoteryka

Co przyniesie czerwiec? Horoskop
Co przyniesie czerwiec? Horoskop
wideo 2/13

Horoskop dzienny - Baran

Nareszcie znajdziesz pięć minut, aby złapać głębszy wdech. Przejście Twojego opiekuna, Marsa do znaku Byka, nie jest dla Ciebie wbrew pozorom złą wiadomością. Po prostu zwolnisz i zaczniesz uważnie podejmować decyzje. Będziesz bardziej wyważony, solidny i uspokojony wewnętrznie.

Horoskop dzienny - Byk

Otrzymasz solidne wsparcie nie tylko na dzisiaj, ale na długie tygodnie. Mars właśnie wpadł do Twojego znaku i zaczyna rozgrzewać Twoją, dość flegmatyczną naturę. Poczujesz, że zaczyna Ci się chcieć i że masz w sobie pociąg do zmian oraz reform. W perspektywie majaczy podróż na którą się już niebawem skusisz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twój opiekun wychodzi z Twojej fazy zodiakalnej i przenosi się do sąsiedniego znaku Raka. Trzeba będzie się trochę wycofać z ostrych ripost i ciętych żartów, ponieważ ktoś nimi dotknięty może Ci zaszkodzić. Waż słowa i wyrażaj się w sposób stonowany, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Sekstyl Marsa i Merkurego przy odrobinie twojego taktu załatwi Ci posadę bądź kontrakt.

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą wyśmienita aura planetarna. To może być naprawdę owocny i bardzo udany dzień. Sprzyja Ci Księżyc w Pannie, Mars w Byku oraz rzecz jasna przejście Merkurego do Twojego znaku! Staniesz się bardziej mobilny, elastyczny a przede wszystkim gadatliwy, znajdziesz z innymi wspólną płaszczyznę. Brawo.

Horoskop dzienny - Lew

Wtorek może być więcej niż wymagający. Chwilami będziesz chciał rzucić wszystko i uciec w Bieszczady. Trafią Cię bardzo uszczypliwe uwagi, które ktoś celowo będzie puszczał w Twoją stronę. W pracy nie tak, w domu narastające roszczenia. Zastanawiasz się, o co innym chodzi?

Horoskop dzienny - Panna

Mam dla Ciebie doskonałe informacje. Część dalsza planetarnych pozytywów! Merkury w znaku Raka zacznie Cię wspomagać i na gruncie rodzinnym dojdzie do długo wyczekiwanego porozumienia. Mars, który przenosi się do trygonu ziemskiego zregeneruje i odnowi Twoją wewnętrzną energię. Rewelacja.

Horoskop dzienny - Waga

No cóż. Możesz od rana mieć nos na kwintę ponieważ nie możesz liczyć ani na wcześniejsze wyjście z pracy, ani na zwolnienie z nielubianego obowiązku. Dzisiaj trzeba pogodzić się z pewną niezbyt sympatyczną atmosferą i starać się jak najmniejszym kosztem przebrnąć przez serwowane Ci przez ten dzień zadania.

Horoskop dzienny - Skorpion

Poczujesz, że Twoja wewnętrzna moc powraca, a akumulatory ponownie się ładują. Ktoś zaproponuje jakąś współpracę, biznes lub działanie we wspólnym interesie, które może wyglądać bardzo rozwojowo. Dzień przyniesie Ci całą masę fantastycznych wiadomości. Będziesz chodził uśmiechnięty i rozpromieniony.

Horoskop dzienny - Strzelec

To nie będzie najlepszy wtorek. Szykują się bardzo trudne rozmowy, w trakcie których ktoś będzie usiłował postawić Cię w złym świetle bądź wywrzeć na Tobie presję przez wbijanie Cię w poczucie winy. Nie daj wiary tym manipulacjom, nie daj sobie wmówić, że jesteś komuś coś winien, kiedy tak nie jest.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! Kolejny raz to przysłowie będzie Cię zadziwiać swoją mądrością. Dzisiaj trudna sytuacja zacznie się obracać na Twoją korzyść. Czyjeś niekorzystne dla Ciebie decyzje, które były powodem do zamartwień okażą się niemalże losem wygranym na loterii. Mars w znaku Byka doda Ci siły.

Horoskop dzienny - Wodnik

Trzeba się pogodzić z tym, że wszystko się kiedyś kończy. Dzisiaj możesz doświadczać o ile nie samych pożegnań, to ich zapowiedzi. Przed Tobą zaczyna się okres domykania rozdziałów, ukończenia jakiegoś dzieła, zwieńczenia jakiegoś ważnego etapu. Poczujesz, że Twoja psychika jest w dużym napięciu.

Horoskop dzienny - Ryby

Dzięki pobytowi Merkurego w znaku Raka, przed Tobą doskonały pod względem komunikacji, eskapad i szkoleń okres. Czas przygotować się na rozwój, a nie od dzisiaj wiadomo, że podróże kształcą, dlatego trzeba się rozejrzeć za tym, dokąd i z kim ruszać niebawem w drogę. Właściwie to okazja już sama Cię wybrała.

Sierp ubywający w moon mappingu

Sierp ubywający jest ostatnią z faz Księżyca przed rozpoczęciem nowego cyklu. Jest to więc równie ważny moment, co nów. Znikająca Luna zaprasza nas, aby spojrzeć w głąb siebie i wysłuchać swoich potrzeb. To idealny moment na odpoczynek, krótki urlop oraz medytację. To także chwila na to, aby zadać sobie pytanie o to, jak przeżyliśmy ostatni czas - czy czegoś nam brakowało, a może było za dużo. Kiedy Księżyc ubywa, warto robić rytuały oczyszczające.

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: sarayut Thaneerat/Getty Images

Pozostałe wiadomości