Gwiazdy

Zosia Zborowska chce zrobić z Andrzeja Wrony influencera?

Gwiazdy


Jak donoszą media, Zosia Zborowska zarabia na swoim Instagramie 30 tys. miesięcznie. W związku z tym, aktorka postanowiła zrobić ze swojego chłopaka – siatkarza Andrzeja Wrony, influencera. Podobno szuka dla niego menagera. Jaka jest prawda? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Czy tego typu doniesienia prasy bulwarowej jeszcze Zosię irytują czy już tylko bawią?

To są informacje tak wyssane z palca, jakieś bzdury, że nawet głupio to komentować. Niesamowite, skąd media wiedzą takie rzeczy, ile zarabiam na Instagramie. Myślę, że inaczej by mi się żyło, gdybym 30 tys. Wyciągała miesięcznie z Instagrama. A co do Andrzeja, to on jest taką gwiazdą, mistrzem świata, teraz mistrzem Polski, że tu nie trzeba z niego niczego robić. On jest po prostu.

-zdradziła Zborowska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Swój związek ujawnili we wrześniu zeszłego roku. Aktorka pojawiła się z Andrzejem na ślubie jego znajomej. Choć wtedy nie funkcjonowali w mediach jako para, to internauci od razu wyhaczyli, że coś jest na rzeczy.

Dopiero trzy miesiące później, w Wigilię 2018 roku, Zosia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, którym potwierdziła krążące od pewnego czasu plotki. Fani w komentarzach nie szczędzili parze gratulacji i ciepłych słów. Od tego czasu para regularnie zamieszcza w swoich mediach społecznościowych wspólne zdjęcia.

Fot. Instagram / Zofia Zborowska

Podobno rodzice Zosi, znani aktorzy- Maria Winiarska i Wiktor Zborowski polubili chłopaka córki i chętnie widzieliby go w roli przyszłego zięcia. Trzymamy kciuki! :)

Zobacz też:

Marina Łuczenko-Szczęsna o powrocie „39 i pół” i swoim ukochanym synku.

Koterski i Leszczak. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia.

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera pierwszą żonę Jacka Rozenka w walce z rakiem.

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dla synka szykują królewskie imię! [WYWIAD]

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła nam płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości