Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska-Pela będzie mamą. Kiedy urodzi? Czy wybrali już imię?

W 2019 roku Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela zostaną rodzicami. Kiedy przyjdzie na świat ich dziecko? Marzą o chłopcu czy dziewczynce? Wybrali już imiona? Chcieliby, aby ich dziecko tańczyło? Jak Agnieszka znosi ciążę? Parę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska. Czy mąż musiał walczyć o jej uczucie?

Agnieszka Kaczorowska o ciąży i przyszłości


Ubiegły rok, 2018, był dla nich przełomowy: zaręczyny i ślub, a teraz czeka ich jeszcze większa życiowa rewolucja. Para popularnych tancerzy, Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela, w studio z radością mówili o tym, że już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła również, że ich pociecha przyjdzie na świat latem.


Agnieszka Kaczorowska, która brała udział w sześciu edycjach „Tańca z gwiazdami”, a jedną z nich wygrała, zapytana, czy jej dziecko zostanie tancerzem, odpowiedziała, że na razie podglądane na USG maleństwo rusza się żywo i w rytmie, ale w przyszłości będzie miało wolną rękę, co do wyboru kariery. Maciej Pela dodał, że ich przyszły potomek może zostać także programistą, byle dziecko miało swoją pasję.

Zobacz też: Mamo, proszę pani, a może po imieniu? Jak zwracać się do teściowej?

To będzie chłopiec, czy dziewczynka? 

Co do chłopca mieliśmy od razu pomysł. Zgodziliśmy się. Jeśli chodzi o imię dla dziewczynki to tutaj jeszcze rozmawiamy. 

Jakie imię wybrali dla dziecka?

Nie z tych najbardziej popularnych. Jak zobaczyliśmy tę listę najczęściej wybieranych imion w minionym roku, to rzeczywiście w imionach dziewczynek pojawiały się te, które nam przyszły na myśl. Więc zaczęliśmy się zastanawiać, czy chcemy żeby to była kolejna... 


Zobacz też:  Najczęściej wybierane imiona w 2018 roku to? >>>

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła się 16 lipca 1992 w Warszawie. Jest tancerką, aktorką i prezenterką telewizyjną. W 2018 roku wyszła za mąż za Macieja Pelę choreografa i instruktora tańca. 

autor: Redakcja Dzień Dobry TVN
Co sądzisz o tym artykule?
4
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
19.01.2019
B.G.F
ksiazki o przyrodzie, zwierzetach, kryminaly, historyczne , ZERO na temat macierzynstwa, sama intuicja, bez paniki. Polecam nie sluchac innych kobiet , przewaznie tylko strasza, a nie ma sie czego bac. Porod nie taki straszny. Kobiety sa silne dlatego to my rodzimy. Chlop do niczego sie nie przyda, wiec te co same wychowoja nic nie traca. Kochajcie swoje dzieci i badzcie zawsze dla nich.