Gwiazdy

Zofia Zborowska oczami teściowej. "Zdjęcia robi po hardcorze"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie, które wykonała jej teściowa. Znana ze zdrowego dystansu aktora opatrzyła fotografię zabawnym komentarzem. Fani gwiazdy nie kryli zachwytu.

Zofia Zborowska z Nadzieją

Zofia Zborowska święci triumfy nie tylko na ekranie i deskach teatralnych, ale również w internecie. Fani pokochali ją za niebanalne poczucie humoru i olbrzymi dystans. Wpisy aktorki przepełnione są trafnymi spostrzeżeniami i dla wielu obserwatorów są prawdziwą dawką dobrego żartu.

Narodziny córeczki nie zmieniły podejścia Zofii Zborowskiej do mediów społecznościowych. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie wykonane przez teściową aktorki. Jak wynika z opisu zdjęcia, Zosia Zborowska nie do końca była zachwycona końcowym efektem.

- Okiem teściowej - napisała rozbawiona. - Leje z tego zdjęcia już chyba któryś dzień. Łapcie na poprawę humoru . P.S. Teściową mam serio z********, tylko zdjęcia robi po hardcorze - dodała młoda mama.

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Swoimi spostrzeżeniami podzielili się m.in. Maja Bohosiewicz, Agata Rubik oraz fani aktorki.

- O ile każda kobieta nadaje się na modelkę, tak nie każda teściowa nada się na fotografa - podsumowała jedna z obserwatorek.

Zofia Zborowska została mamą

Aktorka i jej mąż, Andrzej Wrona powitali na świecie pierwsze dziecko. Dziewczynka przyszła na świat w w ostatnich dniach lipca, a o jej narodzinach poinformowali tydzień po tym radosnym wydarzeniu.

- Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni - napisała wówczas na Instagramie aktorka. - Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie - zdradziła, dodając, że przez cały czas towarzyszył jej mąż.

Zobacz wideo: Zborowska i Domańska na zapiekankach, czyli afera o kobiece ciało. "Po raz kolejny zostałyśmy ocenione przez pryzmat naszego wyglądu"

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości