Gwiazdy

Will Smith ukarany 10-letnim zakazem przez Akademię Filmową. Aktor wydał oświadczenie

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
tvn24.pl
Will Smith

Will Smith przez dekadę nie będzie mógł brać udziału w jakichkolwiek wydarzeniach organizowanych przez Amerykańską Akademię Sztuki i Wiedzy Filmowej, także w ceremonii wręczenia Oscarów. Aktor został ukarany po tym, jak podczas tegorocznej gali spoliczkował prowadzącego, Chrisa Rocka. W związku z 10-letnim zakazem uczestnictwa w uroczystościach artysta wydał krótkie oświadczenie.

Will Smith ukarany przez Akademię Filmową

W trakcie tegorocznej gali wręczenia Oscarów doszło do incydentu, który bez wątpienia zapisze się w historii Hollywood. Will Smith dopuścił się spoliczkowania prowadzącego, Chrisa Rocka. Była to reakcja na żart z wyglądu Jady Pinkett Smith, która od lat choruje na łysienie plackowate. Teraz aktor będzie musiał zmierzyć się z konsekwencjami tego czynu. Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej podjęła ostateczną decyzję w sprawie jego ukarania. Jak podaje TVN24, na artystę został nałożony dziesięcioletni zakaz pojawiania się na wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Akademię Filmową.

Święto miłośników kina

Znamy laureatów Festiwalu Filmowego w Gdyni
Znamy laureatów Festiwalu Filmowego w GdyniDzień Dobry TVN
wideo 2/3

- 94. rozdanie Oscarów miało być ceremonią wielu osób w naszej społeczności, które w zeszłym roku wykonały niesamowitą pracę – poinformowali David Rubin i Dawn Hudson w oficjalnym oświadczeniu. - Te chwile zostały przyćmione przez niedopuszczalne i szkodliwe zachowanie, które zaprezentował na scenie Smith - dodali prezes i dyrektor generalna Akademii.

Will Smith ukarany 10-letnim zakazem - aktor wydał oświadczenie

Zgodnie z ustaleniami członków Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, przez najbliższą dekadę Will Smith nie weźmie udziału w wybranych uroczystościach. Nie pojawi się między innymi na oscarowych galach. Jak podaje TVN24, aktor wydał krótkie oświadczenie, w którym przekazał, że akceptuje i szanuje tę decyzję.

W tym miejscu warto podkreślić, że 1 kwietnia br. artysta zrezygnował też z członkostwa w Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Więcej na ten temat na tvn24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości