Gwiazdy

Vito Bambino odciął się od dawnego wizerunku. Mroczna metamorfoza zaskoczyła fanów

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Oskar
Netkowski

Vito Bambino wiedzie prym wśród artystów swojego pokolenia, jeśli chodzi o popularność utworów. Gwiazdor muzyki pop co rusz zaskakuje nowymi projektami. Teraz jednak przeszedł sam siebie. Nowy wizerunek artysty budzi emocje.

Kim jest Vito Bambino?

Vito Bambino to tak naprawdę Mateusz Dopieralski. Artysta przyszedł na świat w 1988 roku w Katowicach. Jednak nawet mało który jego fan wiedział, że wieku dwóch lat wyjechał z rodzicami do niemieckiego Leverkusen, gdzie chodził do szkoły, uczył się muzyki i został cenionym aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. W wieku 18 lat otrzymał również polskie obywatelstwo.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Artysta na początku swojej twórczej drogi tworzył solowe utwory. Chwilę później podjął się współpracy z Quebonafide. Efektem ich spotkania w studiu nagraniowym jest utwór z płyty Romantic Psycho, Rumbelstilskin. Vito Bambino słusznie kojarzony jest także z zespołem Bitamina. Owocem ich współpracy była płyta zatytułowana Poczekalnia. Niedawno muzyka słyszeliśmy także w duecie Sanah. Stworzyli razem wszystkim dobrze znany radiowy hit- "Ale jazz!".

Vito Bambino w mrocznej odsłonie

Vito Bambino swoim wyglądem przyzwyczaił słuchaczy do pewnej przewidywalności. Teraz zrywa z dotychczasowym wizerunkiem grzecznego chłopca. W najnowszym singlu Mateusz Dopieralski to łobuz, który opowiada o trudnej relacji. Numer "Poszło" na długo zapadnie w pamięci słuchaczy.

Utworu "Poszło" posłuchacie tutaj:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Wojciech Kurczewski

Pozostałe wiadomości