Artystyczny romans roku: Małgorzata Potocka i Rammstein. Metalowy zespół zachwycił się jej teatrem

Autor:
Oskar
Netkowski
Małgorzata Potocka

Małgorzata Potocka ma powody do dumy. Muzycy z Rammstein zdecydowali się nakręcić klip do swojego najnowszego klipu "Zick Zac" we wnętrzach jej Teatru Sabat, które idealnie wpasowały się w wizję artystów. Efekt końcowy prezentuje się imponująco.

Małgorzata Potocka i Rammstein

Zespół Rammstein zaprezentował nowy utwór "Zick Zack" wraz z oficjalnym teledyskiem, który zrealizowany był w Polsce. A dokładniej w warszawskim Teatrze Sabat, który należy do Małgorzaty Potockiej. Zdaje się, że dla gwiazdy nastały lepsze czasy. Przypomnijmy, że jeszcze w pandemii prosiła Rafała Trzaskowskiego o dofinansowanie jej działalności.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Artyści docenili bardzo działalność Potockiej. Przy realizacji klipu wymienili ją jako: reżyserkę teatralną i choreografkę, a w teledysku można zobaczyć wnętrza jej teatru rewiowego, który znajduje się przy ulicy Foksal 16 w Warszawie.

Rammstein wraca z nową muzyką

Muzycy nieustannie zaskakują słuchaczy mocnymi i często nieoczekiwanymi treściami, jak również świetnymi piosenkami. Od lat nie tracą na popularności i wyróżniają się brzmieniami w przemyśle muzycznym.

Tekst i klip (który – dodajmy – powstał w Polsce) do singla "Zick Zack" poruszają temat kompulsywnej tendencji niektórych jednostek do samooptymalizacji. Nierzadko wiąże się to z bardzo radykalnymi zmianami w wyglądzie i intensywnym użyciem skalpela. Premiera najnowszego albumu Rammstein "Zeit" już 29 kwietnia 2022!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości