Zespół Papa Roach powraca z jedenastym albumem. "To początek nowej ery"

Wokalista Para Roach o żonie, synach i muzyce
Źródło: Dzień Dobry TVN
Utwór "Last Resort" zespołu Papa Roach zna prawdopodobnie każdy słuchacz ciężkiego brzmienia. W Polsce za dwa dni ukaże się jedenasty studyjny album amerykańskiej grupy. Z tej okazji Gabi Drzewiecka postanowiła porozmawiać z wokalistą Jacobym Shaddixem.

Papa Roach - początki kariery

22 lata temu zespół Papa Roach wydał singiel "Last Resort", który mówi o samobójstwie przyjaciela. Utwór był bliski także samemu wokaliście, który w ten sposób stracił dziadka.  

- Napisałem tę piosenkę, by uporać się z trudnymi emocjami, a potem ruszyliśmy w trasę i ten utwór stał się na lata jednym z największych hitów. Poznałem tysiące ludzi, którzy mówili, że ta piosenka uratowała im życie. Nie oszukujmy się, że życie składa się z uścisków, całusów i czekoladek i stokrotek, bo tak nie jest. Ja nauczyłem się, że ból i przeciwności wzmacniają, jeśli tylko przyjmiesz te lekcje. Jeśli nasza muzyka może być światełkiem, to jestem za to niezwykle wdzięczny - powiedział Jacoby Shaddix, wokalista.

Niebawem odbędzie się premiera nowego albumu zespołu. Czy powtórzy on sukces kultowego singla? O tym przekonamy się wkrótce. Wokalista zdradził natomiast, jakie emocje towarzyszą mu tuż przed wyjściem jedenastego albumu.

Zagraniczne gwiazdy

Źródło: Dzień Dobry TVN
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
James Arthur o słodko-gorzkiej miłości
Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth Paltrow
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Zachary Levi o sławie i byciu superbohaterem
Kto jest największym fanem U2?
Kto jest największym fanem U2?
Filmy na najgorętszych plażach świata
Filmy na najgorętszych plażach świata
Najlepsze filmy o UFO
Najlepsze filmy o UFO
Sukces nie zna wieku
Sukces nie zna wieku
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Matthew McConaughey jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Will Smith jakiego nie znacie
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Australijczycy podbijają Hollywood
Australijczycy podbijają Hollywood
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Karolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta
Anna Wendzikowska i Simu Liu
Anna Wendzikowska i Simu Liu
To początek nowej ery dla naszego zespołu. Jesteśmy z tego albumu bardzo dumni, to rockowy krążek, który zabierze fanów w podróż. Słychać na nim różne gatunki. Pracowaliśmy naprawdę bardzo ciężko i myślę, że wciąż mamy coś do powiedzenia.
- wyjaśnił.

Jacoby Shaddix - rodzina

Artysta wielokrotnie podkreślał, że najważniejsza jest dla niego rodzina. Jacoby Shaddix od lat pozostaje w związku małżeńskim z Kelly Shaddix, ma także trzech synów: Makaile, Jagger i Brixton. 

- Mam na koncie porażki jako mąż. Jestem wdzięczny, że żona wybaczyła mi wszystkie chwile słabości. Ona widzi we mnie dobro. Pracowaliśmy ciężko, za nami wiele rozmów i terapii. Kiedy patrzę na Ozzy i Sharon Osbourne, myślę, że przetrwamy. Jesteśmy ich młodszą wersją - dodał.

Czy synowie pójdą w ślady taty? Jak się okazuje, najstarszy syn studiuje fizjoterapię, Jagger pisze rap i świetnie gra na perkusji, jest te dobrym sportowcem, a najmłodszy jest rodzinną gwiazdą.

- Branża muzyczna jest wymagająca, powtarzam synom, że jeśli wybiorą tę drogę, to muszą liczyć się z tym, że porażka będzie dużą częścią ich życia i trzeba być na nią gotowym – podsumował.

Posłuchaj całej rozmowy z wokalistą w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Gabi Drzewiecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości