Gwiazdy

Victoria Beckham tonie w długach? Raport finansowy jej firmy nie pozostawia wątpliwości

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
mirror.co.uk, etonline.com
Victoria Beckham

W życiu Victorii Beckham ostatnio sporo się dzieje. Zagraniczne media rozpisują się o jej konflikcie z synową, ale nie pozostają też obojętne na sytuację finansową rodziny. Marka kosmetyczna i modowe imperium założone przez żonę znanego piłkarza mają przynosić milionowe straty.

Victoria Beckham wpadła w długi

Victoria Beckham zdobyła popularność jako członkini zespołu Spice Girls, ale z czasem jej zawodowe portfolio zaczęło powiększać się o kolejne sukcesy. Piosenkarka szturmem podbiła świat mody, założyła też własną markę kosmetyczną. Niestety jej projekty biznesowe nieoczekiwanie zaczęły przynosić straty.

Projektantka z godnym podziwu zaangażowaniem realizuje swoją misję, jednak nie przekłada się to na jej zarobki. Jak podaje brytyjski dziennik "The Mirror", przedsiębiorstwo Victorii Beckham jest zadłużone na kwotę 53,9 mln funtów, czyli około 300 mln złotych. Problemy z zachowaniem płynności finansowej mają mieć związek z pandemią COVID-19, o czym w oświadczeniu dla tabloidu przekonywała rzeczniczka gwiazdy.

Victoria Beckham - problemy finansowe i rodzinne

Problemy finansowe nie zniechęcają Victorii Beckham do wprowadzania w życie nowych pomysłów biznesowych. Już niebawem żona uznanego piłkarza planuje wprowadzić na rynek luksusową linię produktów kosmetycznych. Nie jest tajemnicą, że małżonkowie wciąż dysponują godną pozazdroszczenia fortuną, a wszystko to zasługa aktywności zawodowej Davida.

Finanse rodziny Beckhamów to jednak niejedyny temat poruszany na łamach zagranicznej prasy. Uwagę mediów niezmiennie przykuwa też konflikt, który zawiązał się pomiędzy Victorią Beckham a jej synową, Nicolą Peltz. Co ciekawe, syn byłej członkini zespołu Spice Girls pozostaje obojętny na pogłębiającą się niechęć obu kobiet. W szczerym wywiadzie dla "Entertainment Tonight" Brooklyn przyznał, że chciałby jak najszybciej zostać ojcem. Podkreślił też, że mógłby mieć nawet dziesięcioro dzieci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: mirror.co.uk, etonline.com

Źródło zdjęcia głównego: Marc Piasecki/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości