"True Love". Czy randki w losowych konfiguracjach wpłyną na przebieg Ceremonii Miłości?

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
mat. prasowe
"True Love" - co się wydarzy w 15. odcinku?
"True Love" - co się wydarzy w 15. odcinku?
wideo 2/5

Przed uczestnikami programu "True Love" kolejna Ceremonia Miłości. Tym razem ich wątpliwości mogą zostać rozwiane dzięki szybkim randkom, zorganizowanym przez Głos Serca. To jednak niejedyna atrakcja, która urozmaici domownikom chwile spędzone przed wieczornymi wyborami.

"True Love" - co się wydarzy w 15. odcinku?

Anonimowe pytania i wiadomości, zbierane cały tydzień przez domowników, ujrzą światło dzienne. To wydarzenie może podziałać na atmosferę w domu True Love oczyszczająco, ale będzie niosło także ryzyko wywołania konfrontacji.  Czy wyjdą na jaw wątki, które od dawna rzucają cień na relacje między uczestnikami? A może będzie to moment, w którym ujawnione zostaną skrywane dotąd uczucia?

Nadchodząca Ceremonia Miłości sprawi, że mieszkańcy domu True Love będą musieli przemyśleć swoje plany. Podjęcie decyzji ułatwi im Głos Serca, który zaskoczy ich szybkimi randkami w losowych konfiguracjach. Nie wszyscy jednak pozwolą, by zbieg okoliczności decydował o ich przeznaczeniu. W jakich parach ostatecznie odbędą się te ważne rozmowy? Czy podczas randek padną słowa, które zaważą na wieczornych wyborach dziewczyn? Który z mężczyzn nie przekona do siebie żadnej uczestniczki i będzie zmuszony, jeszcze tego samego wieczoru, zakończyć swoją miłosną przygodę?

"True love" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "True Love" można oglądać codziennie - od poniedziałku do piątku - o godz. 20:00 na antenie TVN 7. Zmagania uczestników można śledzić również za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: mat. prasowe

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości