Gwiazdy

Gwiazda "Beverly Hills, 90210" nie do poznania. Stała się ofiarą botoksu

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ostatnio Tori Spelling, gwiazda kultowego w latach 90. serialu "Beverly Hills, 90210", pojawiła się na wyścigach samochodowych. Jak można się spodziewać, przykuła uwagę paparazzi. Aktorka bardzo się zmieniła

Tori Spelling - gwiazda "Beverly Hills, 90210

Tori Spelling to amerykańska aktora, która stała się rozpoznawalna za sprawą roli Donny Martin w popularnym w latach 90. serialu młodzieżowym "Beverly Hills, 90210". Później zagraniczne media wolały pisać o niej w kontekście skandali niż o postaciach, w które się wcielała. Przypomnijmy, że w 2014 roku na jaw wyszło, że jej mąż, Dean McDermott, jest seksoholikiem i nieraz zdradzał aktorkę. Następnie nie cichły echa na temat jej implantów, a teraz ponownie pojawiła się na okładkach pierwszych stron gazet i portali plotkarskich... za sprawą niezwykłej metamorfozy, którą zafundowała swojej twarzy.

Tori Spelling – ofiarą operacji plastycznych

Aktorka w ostatni weekend pojawiła się podczas 27. edycji wyścigów Concourse D'Elegance, a paparazzi nie odrywali od niej obiektywów. Dlaczego? Okazało się, bowiem, że nie jest w stanie zapozować do zdjęcia. Według zagranicznych mediów jej twarz została pozbawiona mimiki i dosłownie znieruchomiała . Wiele wskazuje na to, że gwiazda przesadziła z botoksem .

W maju amerykańska gwiazda świętowała 48. urodziny i chyba robi wszystko, by ten fakt zatuszować. Na łamach cheatsheet.com przeczytamy, że Tori Spelling przyznała się tylko do kilku zabiegów. - Dosłownie zrobiłem sobie nos i piersi, i to wszystko – mówiła aktorka. - Ciągle czytam, że zrobiłem więcej... - dodała. Sęk w tym, że jej zdjęcia mówią zupełnie, co innego. Straciła swój naturalny urok, który miała jako serialowa Donna Martin. Zobaczcie sami:

Zobacz wideo: Dramat Tori Spelling. Przeciekają jej... piersi

Zobacz także:

Marina Łuczenko-Szczęsna wystąpiła z tatą. "To pierwsza piosenka, której się nauczyłam"

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała efekt odchudzania. "Łzy płynęły mi po policzkach razem z potem"

Klaudia Halejcio rzadko pokazuje partnera. Tym razem uchwyciła go w idealnym momencie

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości