Gwiazdy

Co jedzą jurorzy Top Model? "I jak tu się odpasztecić"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch

Marcin Tyszka to jeden z jurorów Top Model. Doświadczony fotograf wykonywał wiele sesji zdjęciowych z udziałem nie tylko uczestników programu, ale także światowych gwiazd. Na Instagramie pochwalił się, co z innymi członkami jury jadł podczas wycieczki do Pragi.

Kariera Marcina Tyszki

Marcin Tyszka to urodzony w Warszawie fotograf specjalizujący się w zdjęciach modowych. Współpracował z największymi światowymi magazynami, takimi jak "Vogue", "Harper's Bazaar" i "Elle". Największą popularność w Polsce zyskał dzięki programom "Top Model" i "Project Runway", gdzie wykonywał sesje zdjęciowe.

Przed jego obiektywem stanęły między innymi Naomi Campbell, Milla Jovovich czy Anja Rubik. Zaczął pracować zawodowo jako 18-latek. W 1999 roku wyjechał do Madrytu, gdzie rozpoczął wiele istotnych w jego życiu projektów. W 2012 wystąpił w rozrywkowym reality show TVN-u "Woli & Tysio na pokładzie". Prowadził także własny program "Projekt Tyszka".

Marcela Leszczak wspomina Top Model. Zobacz video:

Marcela Leszczak wspomina Top Model
Marcela Leszczak wspomina Top Model Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Co jedzą jurorzy "Top Model"?

Będąc w Pradze, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska i Dawid Woliński wybrali się do jednego z barów, gdzie skosztowali między innymi sałatki z majonezem. Widzimy to na zdjęciach dodanych przez Marcina Tyszkę.

"I jak tu się odpasztecić w Pradze, skoro od razu trafiliśmy na niesamowity bar z najlepszą sałatką baaaardzo majonezową. Byłem wniebowzięty @kasiasokolowska_official i @dawid_wolinski_private również … koniecznie przewińcie na trzecie zdjęcie, czy tylko ja widzę, że Dawid wytatuował sobie na dłoni logo czeskiego piwa ??? Tatuaży ma coraz więcej, ale twierdzi, że jest jeszcze trochę wolnego miejsca na ciele dla potencjalnych reklamodawców… ciekawi gdzie ?" - pisze na Instagramie Tyszka.

Fani nie kryli zainteresowania odwiedzonym przez jurorów miejscem. "Gdzie ten bar? Nazwa, adres, wszystko proszę" - pytała jedna z internautek. "Można się tylko zamajonezować, smacznego" , "Ale po co odpasztecić? Pasztety są pyszne!" - żartowali inni.

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości