Gwiazdy

Top Model 2020 - wiemy, kto zdobył Srebrny Bilet. To bardzo przystojny chłopak

Gwiazdy

Aktualizacja:

Znamy zwycięzcę w głosowaniu widzów TVN na Srebrny Bilet do 9. sezonu "Top Model". Widzowie programu zdecydowali, że powinien go otrzymać, nominowany przez Joannę Krupę, Dominik Bereżański.

Dominik Bereżański zdobył Srebrny Bilet

Jurorzy i prowadzący "Top Model" przyznali nominacje 3 uczestniczkom i 2 uczestnikom castingu internetowego. Joanna Krupa wybrała Dominika Bereżańskiego. Kasia Sokołowska wytypowała Elę Wilczyńską. Marcin Tyszka nominował Marcina Brzozowskiego, Dawid Woliński - Olgę Król, a Michał Piróg - Zuzannę Maksymowicz. Te 5 osób zrobiły na nich najlepsze wrażenie.

Zdaniem widzów na Srebrny Bilet najbardziej zasłużył Dominik Bereżański - w głosowaniu otrzymał aż 38,2 proc. głosów. Na drugim miejscu uplasowała się Zuzanna Maksymowicz - 19,2 proc.

Dzięki wygranej Dominik zakwalifikował się od razu na bootcamp. Tam będzie walczył o wejście do grona uczestniczek i uczestników, którzy zamieszkają w domu modeli i modelek.

Dominik Bereżański - kto to?

Dominik ma 21 lat, mieszka w Słupsku. To pewny siebie, pracowity, ambitny młody mężczyzna, który marzy, żeby zostać modelem.

Po ukończeniu technikum wyjechał do Anglii, gdzie pracował w magazynie. W szkole udzielał się charytatywnie. Pomagał starszym osobom, a także był wolontariuszem Polskiego Czerwonego Krzyża. Obecnie pracuje w kawiarni.

Dominik bardzo ceni sobie relacje z rodziną, z którą jest bardzo blisko związany. To rodzice, dwie starsze siostry i jego najlepsza przyjaciółka są jego największymi fanami.

Nigdy nie pracował jako model, ale zawsze o tym marzył. Jest też bardzo aktywnym Tik Tokerem.

Jeżeli nie powiedzie mu się w modelingu, chce zająć się architekturą wnętrz, która jest jego pasją.

Ma trzy tatuaże - rok urodzenia rodziców, swojego psa oraz słońce i księżyc.

Nowa, 9. edycja Top Model

Zdjęcia do 9. edycji już ruszyły, o czym stacja TVN poinformowała na oficjalnym koncie programu na Instagramie. Pojawiały się tam również nagrania z planu - uczestniczą w nich Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Kasia Sokołowska. Oznacza to, że nasz ulubiony skład jurorski wraca do gry. Za kulisami castingu pojawili się także uczestnicy poprzednich edycji - Żaklina Ta Dinh (występowała w 7. edycji Top Model) i Michała Gała (uczestnik edycji 8.). Jaka będzie ich rola w nowej, dziewiątej już, edycji programu Top Model? To się okaże. Więcej szczegółów produkcja ujawni już niebawem.

8. edycję Top Model zwyciężył Dawid Woskanian. Oto wywiad z modelem. Rozmawialiśmy z nim tuż po finale programu.

>>> Zobacz także:

Klaudia El Dursi szczerze o hejcie: "Było kilka bardzo ciężkich tygodni, musiałam zamknąć się w sobie"

Karolina Pisarek o sukcesach i marzeniach. „Jestem stworzona do tego, żeby działać, ciężko pracować i się spełniać"

Marcela Leszczak twierdzi, że przytyła: "Widać i czuć, szczególnie po spodniach". Co na to Misiek Koterski?

Autor: Iza Dorf

Źródło: Top Model/TVN

Pozostałe wiadomości