Tomasz Makowiecki po 8 latach wraca z nowym singlem. Słyszeliście już utwór "Bardziej niż zwykle"?

Aktualizacja:
Tomasz Makowiecki

Na ten dzień czekali wszyscy fani Tomasza Makowieckiego. Po 8 latach przerwy artysta wraca z nowym materiałem. Do sieci właśnie trafił singiel "Bardziej niż zwykle". Jak podoba wam się utwór?

Tomasz Makowiecki - wielki powrót

Od wydania ostatniego albumu "Moizm" minęło już dobrych kilka lat. Płyta, która ukazała się w 2013 roku, zaskoczyła fanów niesamowitym klimatem i alternatywnym brzmieniem. Po długiej przerwie Tomasz Makowiecki zrobił słuchaczom małą niespodziankę. W czerwcu w sieci ukazała się nowa piosenka artysty zatytułowane "Bardziej niż zwykle"

Zwłaszcza ostatni rok pokazał, że zmiany zawsze były i są nieuniknione. Trudno powiedzieć właściwie, czy ta piosenka jest rodzajem powrotu – czy jeśli pewne rzeczy wymagają większej ilości czasu, to są czymś oderwanym, zupełnie innym od tego, co nastąpiło wcześniej?

- mówi o utworze artysta.

Praca nad utworem

Nowy singiel "Bardziej niż zwykle" zwraca uwagę słuchaczy na zmiany oraz inne spojrzenia, które sprawia, że naprzemiennie przybliżamy się do siebie i oddalamy. Przekaz ten widoczny jest zarówno w tekście, jak i w teledysku. Autorami utworu są Tomasz Makowiecki i Michał Wiraszko. Reżyserem klipu został natomiast Maciej Buchwald.
Czy nowy utwór zwiastuje prace nad piątym albumem? O tym przekonamy się już niebawem.
Reni Jusis: Słyszałam zza drzwi kilka kawałków Tomka i zazdrość mnie zalała
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości