Gwiazdy

The Weeknd wystąpi w Polsce. Wyznaczono datę koncertu

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
gwiazdy.wp.pl
The Weeknd

The Weeknd miał zawitać do Polski w 2020 roku, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany kanadyjskiego wokalisty. Gwiazdor spełni marzenie swoich fanów znad Wisły dopiero po trzech latach od planowanego i niezrealizowanego wydarzenia. Latem 2023 roku wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sprzedaż biletów na koncert rusza już niebawem.

The Weeknd wystąpi w Polsce - kiedy koncert?

To wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości kanadyjskiego muzyka. The Weeknd ogłosił światową trasę koncertową "After Hours Til Dawn Tour", w ramach której odwiedzi 18 krajów (czternaście w Europie, cztery w Ameryce Południowej), a w tym Polskę. Będzie promował utwory z dwóch najnowszych albumów - "After Hours" i "Dawn FM".

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Wokalista nie miał do tej pory zbyt wielu okazji, by występować nad Wisłą. Najbliższy koncert w naszym kraju zagra 9 sierpnia 2023 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na scenie wspierać go będą Kaytranada i Mike Dean.

Bilety na koncert The Weeknd w Warszawie. Kiedy rusza sprzedaż?

Fani The Weeknd będą mogli kupić bilety na występ kanadyjskiego gwiazdora już 2 grudnia 2022 roku od godziny 12:00 czasu lokalnego. To właśnie wtedy, za pośrednictwem portalu livenation.co.uk, rozpocznie się regularna sprzedaż wejściówek na terenie całej Europy.

Szansę na zakup biletów w przedsprzedaży mają w Polsce jedynie klienci banku Citi Handlowy (30 listopada od godz. 12:00) oraz użytkownicy Ticketmaster (od 1 grudnia).

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Paras Griffin/Getty Images

Pozostałe wiadomości