Stadion Narodowy

  Stadion Narodowy

  Wczoraj łyżwy, dzisiaj narty. Prezenter pogody Dzień Dobry TVN TOmasz Zubilewicz rozpoczął już sezon zimowy. Dziś wybrał się na Stadion Narodowy w Warszawie, gdzie już leży śnieg i można oddać się białemu szaleństwu

  Na Stadionie Narodowym trwa 38. Międzynarodowa Wystawa kotów. Dorota Gardias wybrała się tam, by podziwiać prawdziwe, kocie piękności! Trochę jej zazdrościmy :)

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Natalią Siwiec pod Stadionem Narodowym w Warszawie. To miejsce cztery lata temu zmieniło życie Natalii. Jak wspomina tamte chwile? Czy jest zadowolona z tego, jak potoczyła się jej kariera? Czy Siwiec uodporniła się na krytykę?

  Dziś, na Stadionie Narodowym w Warszawie wielki finał akcji "Pomoc Mierzona Kilometrami"! W tym roku w akcji wzięło udział ponad 800 tysięcy osób, które wspólnie pokonały 115 milionów kilometrów! Bartek Jędrzejak wspólnie z przedstawicielką Fundacji TVN "nie jesteś sam" Anną Maruszeczko, prezesem T-Mobile Adamem Sawickim oraz ambasadorami akcji Moniką Kuszyńską i Zbigniewem Bródką podsumował jej tegoroczną edycję. Ile pieniędzy udało się zebrać i gdzie one trafią?

  Tomasz Gollob - według wielu kibiców najwybitniejszy polski zawodnik żużlowy. Czy zawody w Warszawie na Stadionie Narodowym będą jego ostatnimi w karierze zawodniczej? Czy ktoś proponował żużlowcowi nagranie filmu na podstawie jego życia? Jaką cenę w życiu prywatnym płaci zawodnik, który tak długo stawia na karierę sportową? Czy widzi się w innej dyscyplinie poza żużlem? Z Tomaszem Gollobem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki.

  W Londynie ekspozycję zobaczyło 600 tys. osób. Teraz wystawę można obejrzeć w Warszawie, na Stadionie Narodowym. Dziennikarka Dzień Dobry TVN postanowiła przekonać się, w czym tkwi fenomen widowiska. Czy interaktywne ekspozycje są przyszłością muzealnictwa? Czy tak będą kiedyś wyglądały lekcje historii? Jak wielu strań trzeba było na zorganizowanie widowiska w Warszawie? Urszula Chincz zapytała o to organizatora Macieja Turowieckiego.

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak był na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkał się tam z 11-letnią Olivią Rybicką-Oliver, która spróbuje pobić rekord świata na najszybszy piruet na łyżwach. Na czym polega bicie tego rekordu? Do kogo należy obecny rekord świata? Czy łyżwiarka jest zdenerwowana? Bartek porozmawiał również z Mariuszem Czerkawskim. Co hokeista robił na Stadionie Narodowym?

  Na czas zimy Stadion Narodowy w Warszawie został przekształcony w miasteczko lodowe. Jakie atrakcje czekają na amatorów białego szaleństwa? Specjalnie dla Dzień Dobry TVN sprawdziła to prezenterka pogody Dorota Gardias.

  Okazuje się, że Monika Pietrasińska niedawno przeżyła straszną tragedię. Zmarła jej siostra. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Monikę, czy nie boi się ostracyzmu, kiedy w zaledwie miesiąc po śmierci siostry pojawia się na salonach.

  Po wtorkowym meczu eliminacyjnym Polska- Szkocja Kamil Glik wyglądał jakby wrócił z wojny. Z rozbitym, krwawiącym łukiem brwiowym i prowizorycznym opatrunkiem wyglądał jakby stoczył bójkę, a nie grał w piłkę nożna. Kiedy wsiadał do samolotu ponownie rozbił ten sam łuk brwiowy, co skończyło się wizytą u chirurga. Co słychać u naszego najdzielniejszego zawodnika, jego wyrozumiałej żony i malutkiej córeczki? Połączyliśmy się z nim przez komunikator internetowy.

  Na Stadionie Dziesięciolecia można było kupić prawie wszystko - majtki, skarpetki, kałasznikowa, pirackie płyty i ruskie papierosy. Teraz zamiast Jarmarku Europa mamy europejski stadion. Jednak kilkaset metrów od Stadionu Narodowego, gdzie wygraliśmy historyczny mecz z Niemcami, został jego ostatni bastion. Można tam spotkać samego Harry'ego Pottera. Właściciel tego skrawka ziemi chce, by wpisać to miejsce na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego. Sprawą zajął się Filip Chajzer.

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak sam sprawdził trwałość lodu na Narodowym. Zobaczcie, jak powstała ślizgawka, której miało nie być!

  W Warszawie, na Stadionie Narodowym, odbył się bieg w kolorowym pyle. To pierwszy tego typu bieg w Polsce. Biegły dzieci, dorośli, seniorzy i niepełnosprawni.

  W tym roku aż 18 miast bierze udział w największej w Polsce akcji promującej bieg na orientację - Cała Polska biega z mapą!

  Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer sprawdzał, co zostało po EURO 2012 oprócz autostrady i Stadionu Narodowego.

  Afera solna, Stadion Narodowy, wygwizdany Ronaldo czy minister Joanna Mucha? Jakie wydarzenia w naszym kraju wprawiły Was w zdumienie, jakie zaniepokoiły, a jakie po prostu rozbawiły?