Gwiazdy

Natalia Szroeder i jej kaszubska domówka. Taco i Quebo dali kameralny koncert

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Natalia Szroeder zaprosiła znajomych na domówkę w swoje rodzinne strony. Piosenkarka wychowała się na Kaszubach. To właśnie tam odbył się mini koncert jej chłopaka Quebonafide i Taco Hemingwaya. Wśród gości była także Iga Lis oraz znajomi producenci.

Natalia Szroeder i Kaszuby

Natalia Szroeder jest jedną z najbardziej rozchwytywanych wokalistek pop swojego pokolenia. Gwiazda rok temu czas izolacji spędzała na Kaszubach. Teraz w swoje rodzinne strony zaprosiła nie tylko swojego ukochanego, ale także Taco Hemingwaya z partnerką Igą Lis. Wszystko to z okazji after party po koncercie w Gdyni.

Przypomnijmy, że Natalia i Quebo rozgrzali publiczność swoim namiętnym pocałunkiem na scenie. Za sprawą hucznej imprezy na Kaszubach znowu podbijają sieć.

Natalia Szroeder - domówka

Podczas imprezy raperzy wykonali swój popularny hit "Tamagotchi". W domowych warunkach zorganizowali nie tylko scenę, ale także zaangażowali przyjaciół, by przygrywali im m.in. na tamburynie, akordeonie i perkusji.

Nagranie robi wrażenie. Zresztą spójrzcie sami:

- AFTERPARTY, KASZËBË 2021. PS ogłaszamy konkurs na nazwę dla naszego składu - napisała piosenkarka.

- Kaszëbonafide - odpisał jej Taco.

Fani nie kryli zachwytu nad nagraniem. Taco i Quebo bardzo dbają o swoją prywatność i rzadko kiedy możemy zobaczyć ich w prywatnych sytuacjach. "Mega klimat!" - napisał jeden z fanów, "Super jesteście!" - dodał ktoś inny, "Boże! Nie przepadam za afterami, ale TO!?" - podekscytowała się Ewa Farna.

Zobacz takaże:

Zobacz wideo: Natalia Szroeder – dziewczyna z okładki

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości