Syn Klaudii El Dursi pochwalił się umięśnionym brzuchem. "Super przystojniak"

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Klaudia El Dursi

Dla Klaudii El Dursi trening jest bardzo istotnym elementem dnia codziennego. Dzięki systematycznym ćwiczeniom prowadząca "Hotel Paradise" może cieszyć się umięśnionym ciałem. Fani gwiazdy przywykli do publikowanych przez nią zdjęć eksponujących figurę, jednak nie spodziewali się, że podobnie imponującą formą pochwali się również jej nastoletni syn Dawid. - Młody rozwalił system - komentują internauci pod nagraniem, na którym chłopiec odsłonił wyrzeźbioną klatkę piersiową i brzuch.

Klaudia El Dursi pozuje z synem. Modelka i 13-letni Dawid pokazali umięśnione ciała

Klaudia El Dursi została mamą, gdy miała 20 lat. Narodziny pierwszego dziecka zmotywowały ją do tego, by zadbać o formę jeszcze bardziej niż dotychczas. W 2011 roku, zaledwie dwa lata po porodzie, modelka zdobyła tytuł Miss Fitness Poland. Umięśnionym brzuchem może pochwalić się do dziś, choć ma za sobą kolejną ciążę.

Gwiazda bardzo często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i filmiki, na których eksponuje wyćwiczone ciało. Tym razem postanowiła jednak wzbogacić nagranie i zaprezentować się przed internautami w towarzystwie starszego syna.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

W udostępnionym na Instagramie poście widać, jak gospodyni programu "Hotel Paradise" podchodzi do lusterka, podnosi bluzę i z uśmiechem pokazuje tzw. kratkę na brzuchu. Chwilkę później w jej ślady idzie 13-letni Dawid, który odsłania umięśnioną klatkę piersiową i brzuch. - Jaka matka, taki syn - zaznaczyła w opisie modelka.

Pod komentarzami fanów zaskoczonych wyglądem i wzrostem nastolatka dumna mama dodała: "Wczoraj chyba jeszcze jakiś bardziej kompaktowy był. (...) Każdego dnia się nadziwić nie mogę. A jeszcze niedawno mu stópki całowałam".

13-letni syn Klaudii El Dursi pochwalił się wyrzeźbionym brzuchem

Użytkownicy Instagrama nie przeszli obojętnie obok nagrania, na którym popularna modelka i jej syn chwalą się mięśniami. Fani Klaudii El Dursi zauważyli, że gwiazda i 13-letni Dawid wyglądają jak rodzeństwo. Internauci nie omieszkali również skomplementować nietuzinkowej urody dorastającego chłopca.

- Twój syn będzie bardzo hot! (...) Młody rozwalił system.

- Wow, Dawid. Jest moc! Super przystojniak.

- Syn dogania mamę. (...) Geny nie kłamią.

- Musisz go teraz pilnować, by nie łamał serc - zaznaczyli w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości