Zespół Dr Misio z nową piosenką „Chcesz się bać”

Tuż przed świętami na scenie Dzień Dobry TVN pojawił się Arkadiusz Jakubik ze swoim zespołem Dr Misio. Grupa zaśpiewała piosenkę „Chcesz się bać”, która promuje nową płytę. Jak podobał wam się występ?

Nowa płyta zespołu Dr Misio

Dr Misio to zespół założony w 2008 roku z inicjatywy Arkadiusza Jakubika. Grupa ma już na koncie trzy płyty. Po świetnie przyjętej, nominowanej do Fryderyka 2018 za najlepszy album alternatywny roku, solowej płycie „Szatan na Kabatach”, Dr Misio ponownie nagrywa. Już w lutym 2020 roku ukaże się czwarty krążek zatytułowany „Strach XXI wieku”. Płytę promuje singiel „Chcesz się bać”.

Do singla powstał czarno-biały i pełen niepokoju klip. Zdjęcia zrealizowano na warszawskiej Pradze, a za reżyserię odpowiada Piotr Domalewski, reżyser m.in. „Cichej nocy”. Za kamerą stanął Piotr Sobociński. W teledysku gościnnie pojawia się jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia – Filip Pławiak, którego znamy z takich produkcji jak „Wołyń”, „Czerwony pająk”, „Demon” czy popularnych seriali „Chyłka”, „1983” oraz „Nielegalni”

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?