Koncertowanie i nauka. Jak Roksana Węgiel radzi sobie z łączeniem obowiązków?

Najświeższe informacje z życia gwiazd. Dziennikarz Mateusz Hładki
Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia, choć ma dopiero 15 lat. Jak radzi sobie z nauką w szkole? Jak wykorzystuje czas pandemii koronawirusa? O to zapytaliśmy samą Roksanę, która wspiera akcję #zostańwdomu i wystąpi podczas wydarzenia #koncertdlabohaterów na Palyer.pl

Kariera Roksany Węgiel

Roksana już od kilku lat stara się dzielić swoje życie pomiędzy koncertami, nauką i spędzaniem czasu z rodziną. Nam zdradziła, jak wykorzystuje obecny moment i co robi w domu.

Staram się dobrze wykorzystywać ten czas. Spędzam go z rodziną, mogę poświęcić im teraz więcej uwagi i oczywiście śpiewam. I nadrabiam szkolne zaległości

- powiedziała piosenkarka.

Dla Roksany niewiele się zmieniło w związku z lekcjami online, ponieważ już od drugiego półrocza ma domowe nauczanie. Na koniec roku będzie pisała egzaminy z każdego przedmiotu. Dzięki temu nie ma większych zaległości w szkole i może się poświęcić swojej pasji i pracy.

#koncertdlabohaterów

Roksana Węgiel jest jedną z wielu artystów, którzy wystąpią w sobotę, 4 kwietnia podczas Koncertu dla Bohaterów. Akcja zorganizowana przez Fundację TVN oraz Player będzie podziękowaniem dla służby zdrowia za ciężką pracę jaką wykonują. W trakcie koncertu, który poprowadzi Marcin Prokop prowadzona będzie zbiórka, z której środki zostaną przekazane na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla szpitali.

Oprócz Roksany posłuchacie także Maryli Rodowicz, Sarsy, Kasi Stankiewicz, Lanberry, Patrycji Markowskiej i wielu, wielu innych polskich artystów!

Dołączcie do nas w sobotę o 20:00 na player.pl. Dostęp jest całkowicie bezpłatny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Artyści zagrają #koncertdlabohaterów. Transmisja 4 kwietnia tylko w Playerze

Piotr Stramowski i Prince Jackson to kolejne gwiazdy, które przyłączają się do walki z pandemią. "Każdy gest się liczy"

Kleszcze już atakują! Jak uniknąć kleszczowego zapalenia mózgu?

Autor: Aleksandra Lewandowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości