Gwiazdy

Robert Lewandowski o rodzinie: "Córka zmieniła nasze życie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Dowiedzieliśmy się ostatnio, że Ania i Robert Lewandowsy spodziewają się drugiego dziecka. Jak dziś się czuje Robert? Jak przygotowuje się do nowej, ale już znanej sobie roli? Co jest najważniejsze dla Roberta?

Niedawno media obiegła informacja, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Przyszły tata zdecydował się przekazać tę radosną nowinę w sposób typowy dla piłkarzy - zrobił wymowną cieszynkę. O tym, jak i kiedy poinformują świat, Ania i Robert zdecydowali razem:

Rozmawialiśmy z Anią, może jak mi się uda strzelić bramkę, to jest ten czas, żeby oficjalnie poinformować świat, że spodziewamy się kolejnego dziecka. (...) Takie było moje marzenie - informacja przekazana na boisku, bo jesteśmy z nim związani już od dawna i ma to dla nas znaczenie

- wyznał z radością Robert.

>>> Zobacz też: Mecz Izrael - Polska: kiedy i o której godzinie?

Kapitan reprezentacji Polski zdobył bramkę w meczu 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z Olympiakosem. Po tym, jak bramka została uznana, pochwalił się radosną nowiną. Teraz rodzice przygotowują się do nowej roli. Czy Robert Lewandowski odczuwa tremę?

Na pewno doświadczenie mamy, to może być łatwiej. Z drugiej strony, to też jest kolejne wyzwanie. Nie można zapominać, że ma się dwójkę dzieci. To są kolejne wyzwania, ale my jesteśmy na to gotowi i z tego się bardzo cieszymy. Mam nadzieję, że damy radę i będziemy to wykonywali to dobrze i będziemy tworzyć fajna rodzinę, bo te relacje są dla nas bardzo ważne

>>> Zobacz też:

Pierwsze dni macierzyństwa Joanny Krupy. Jak modelka radzi sobie w nowej roli?

Robert Lewandowski: "Czasami trzeba przystopować"

Robert wyznał, że w związku z licznymi obowiązkami zawodowymi i częstymi podróżami muszą być dobrze zorganizowani, aby wystarczająco dużo czasu poświęcić rodzinie. Przyznał, że czasami trzeba przystopować i skupić się wyłącznie rodzinie. Robert wyznał, że ma nadzieję, że jest dobrym ojcem i wspaniałym mężem.

Zawsze chcieliśmy mieś rodzinę i udało nam się to. Wiadomo, że zdrowie jest najważniejsze

Robert Lewandowski był przygotowany na bycie ojcem

Robert wyznał, że córka zmieniła jego życie, jak każdego rodzica. Powiedział, że razem z Anią byli przygotowani na dziecko. Był świadomy tego, że już nic nie będzie takie samo, a pojawienie się dziecka na świecie będzie oznaczało przeprogramowanie dotychczasowego życia.

Chwile spędzone razem są wyjątkowe, bo też ich nie ma tak dużo, jak byśmy tego sobie życzyli. Musimy się jednak z tym pogodzić, że nasze życie zawodowe powoduje, że mamy tego czasu trochę mniej, ale jak już go mamy, to chcemy go wykorzystać na maksa

>>> Zobacz też:

Lewandowski o dramacie przy narodzinach córki: "Ania straciła wiele krwi. Mogło skończyć się o wiele gorzej..."

Widać, że życie rodzinne dla Ani i Roberta jest bardzo ważne i celebrują każdą wspólną chwilę. Wieloma momentami dzielą się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ania Lewandowska ostatnio opublikowała post ze zdjęciem z babcią. Możliwe, że okazją do spotkania był mecz, w którym Robert przekazał radosną nowinę.

>>> Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości