Gwiazdy

Red Lipstick Monster wyda kulinarnego e-booka: "Podzielę się z Wami, jak rozbudzić w sobie ciałopozytywność"

Gwiazdy

Ewa Grzelakowska-Kostoglu / Red Lipstick Monster
Ewa Grzelakowska-Kostoglu / Red Lipstick Monster

Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana także jako Red Lipstick Monster planuje wydać "Ciałopozytywny Poradnik Śniadaniowy". E-book będzie miał swoją premierę w sierpniu 2020 roku. O swoich planach youtuberka poinformowała w mediach społecznościowych.

Poradnik kulinarny Red Lipstick Monster

E-book Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu będzie składał się z dwóch części. Pierwsza ma zwierać autorskie przepisy youtuberki na smaczne śniadania, z którymi poradzą sobie nawet kulinarni laicy.

Śniadania to moim zdaniem jeden z pierwszych, najważniejszych kroków do zaopiekowania się sobą

- napisała na Instagramie w poście, którym zapowiedziała wydanie poradnika.

Natomiast w drugiej części e-booka znajdą się rozmowy na temat zaburzeń związanych z odżywianiem i drodze do zdrowego stylu życia.

Podzielę się też z Wami razem z pro dietetyczką historią, przemyśleniami i praktycznymi poradami jak wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i jak rozbudzić w sobie ciałopozytywność

- dodała w tym samym poście.

Obserwatorzy Ewy są zachwyceni tym pomysłem i nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli przeczytać poradnik:

O rany brzmi super! Jako osoba z podobnym problemem chętnie poznam więcej Ciebie❤️ może i mnie w końcu się uda panować nad tym cholerstwem

Cudownie ? jest szansa, że może coś zrobię w kuchni ???????

Spadłaś mi z nieba ❤️

Ewa Grzelakowska-Kostoglu miała zaburzenia odżywiania

Jakiś czas temu youtuberka zdradziła, że zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Przyznała także, że jej relacja z jedzeniem wyglądała podobnie jak u osoby uzależnionej, a chory stosunek do spożywania posiłków nieświadomie pielęgnowała od lat.

Dla mnie jedzenie to było zastąpienie moich wszystkich emocji - i tych dobrych, i tych złych. Niezależnie, czy działo się coś złego, czy dobrego, zawsze znalazłam usprawiedliwienie, żeby to zajeść. Nie jadłam po to, żeby zaspokoić potrzeby swojego organizmu, tylko po to, żeby załatwić sprawy emocjonalne w mojej głowie

– stwierdziła w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Objadanie miało też wpływ na tuszę Ewy. W pewnym momencie youtuberka zapragnęła posiadać kontrolę i decydować o swoim ciele. Pierwszym krokiem była zmiana myślenia. Kolejnym rozpisywanie i planowanie posiłków dzień na przód.

Po wielokrotnych próbach nareszcie udało się wypracować zdrowe podejście do odżywiania, bez nadmiernej kontroli kalorii.

Zobaczcie całą rozmowę z Ewą Grzelakowską-Kostoglu o zajadaniu emocji.

>>> Zobacz także:

Makijaż na upały Red Lipstick Monster! Jak malować się latem, by makeup nie spłynął nam z twarzy?

Jak uratować zniszczone kosmetyki? Triki Red Lipstick Monster

Red Lipstick Monster i jej paznokciowe DIY

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości