Gwiazdy

Radosław Majdan pokazał urocze zdjęcie z małym Heniem. "Genów nie oszukasz"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Radosław Majdan opublikował w sieci zdjęcie, na którym zapozował z synem Heniem. Nie da się ukryć, że rozkoszny maluch jest ulubieńcem internautów, dlatego i tym razem jego widok wywołał wśród nich niemałe emocje. Fani zwrócili uwagę na trzymaną przez chłopca piłkę.

Radosław Majdan z synem

W czerwcu 2020 roku Radosław Majdan przywitał na świecie syna, Henryka. Razem z małżonką, Małgorzatą Rozenek-Majdan, wychowują obecnie trzech chłopców, o czym chętnie opowiadają na swoich profilach w mediach społecznościowych. Mały Heniu stał się prawdziwym ulubieńcem internautów, którzy na każde jego zdjęcie reagują nadzwyczajnym entuzjazmem.

Chłopiec zaczyna już poznawać otaczający go świat, dlatego wszystkie ujęcia z jego udziałem wywołują zachwyt fanów. Ilekroć pojawia się na instagramowych profilach znanych rodziców, zbiera same komplementy i pochwały. Tym razem Heniu sprowokował prawdziwą lawinę komentarzy, a wszystko to za sprawą piłki, którą dostał od taty.

Czy mały Heniu pójdzie w ślady taty?

Zdjęcie opublikowane przez Radosława Majdana wyraźnie wskazuje, że maluch wdał się w swojego tatę. Potwierdza to także opis, który znany piłkarz umieścił w instagramowym poście.

Genów nie oszukasz. Heniu sam wybrał sobie prezent

- napisał pod fotografią dumny tata. Wygląda na to, że chłopiec od najmłodszych lat zainteresowany jest piłką nożną, a trzymany przez niego upominek już niebawem pozwoli mu rozwijać sportową pasję. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy jak zwykle z wielkim zapałem podjęli dyskusję na temat małego Henryka.

"Z zewnątrz Mama, w środku Tata. Perfekcyjnie Wam ten Henio wyszedł", "Tata od małego przekazuje swoją pasję synkowi", "Jaki ten Henio jest śliczny, aż oka nie można oderwać" - komentowali zauroczeni fani.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem o kulisach podróży kamperem

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości