Gwiazdy

Olivier Janiak zaprosił Karolinę Malinowską na kawę. Dostał kosza na wizji

Gwiazdy

Projekt Plaża dotarł do Kołobrzegu. Na pięknej nadbałtyckiej plaży Karolina Malinowska i Olivier Janiak sprawdzili, jaką przekąskę wziąć ze sobą na letni wypad, aby było smacznie, zdrowo i bezpiecznie.

Projekt Plaża w Kołobrzegu

Tegoroczny Projekt Plaża odbywa się pod hasłem Przystanek Sport. Olivier Janiak wraz z ekipą przemierza kolejne miejscowości na polskim wybrzeżu, oferując mieszkańcom i turystom moc wakacyjnych atrakcji. W związku z tym, że myślą przewodnią całego cyklu jest aktywność fizyczna , wszędzie, gdzie pojawia się miasteczko Projektu Plaża, jest bardzo aktywnie i energetycznie.

Jeśli planujemy zjeść śniadanie w plenerze i zależy nam na nie tylko na smacznej, ale również zdrowej przekąsce, warto sięgnąć po musy Owolovo.

- To produkty pochodzące z upraw polskich sadowników i rolników - zdradza Karolina Malinowska. - Znajdziemy i pyszne owoce, ale i miksy warzywne. To co jeszcze wyróżnia markę Owolovo to fakt, że nie znajdziemy w ich produktach żadnych dodatkowych substancji takich jak konserwanty czy cukier, który jest dosypywany właściwie wszędzie. Tutaj są właściwie tylko naturalne składniki - podkreśla.

Smaczna przekąska na plażę

Karolina Malinowska zwróciła również uwagę na opakowania musów Owolove. Zakręcaną tubkę można spakować do plecaka lub torebki bez obaw, że cokolwiek się rozleje. Ustnik daje pewność, że podczas spożywania musu w plenerowych warunkach nie pojawią się nieproszeni goście pod postacią owadów.

- To super przekąska, która można zabrać ze sobą wszędzie, nie tylko na plażę, ale również do pracy, czy dać ją dziecku na wycieczkę szkolną - radzi Karolina Malinowska. - To opakowanie bezpieczne na lato, ponieważ nic się tutaj nie dostanie do środka, myślę o ukąszeniach owadów - mówi modelka, patrząc na produkt czujnym, matczynym okiem.

200 ml musu zaspokoi nie tylko głód dziecka, ale też z powodzeniem nasyci dorosłego.

Niezwykłe spotkanie popularnego małżeństwa na kołobrzeskiej plaży wprowadziło do odcinka rodzinną atmosferę. Olivier Janiak postanowił na oczach telewidzów zaprosić swoją żonę na kawę, Karolina Malinowska stanowczo odmówiła.

- Na kawę nie, ale na mus możemy - powiedziała modelka.

- Jak mus, to mus - podsumował prezenter.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości