Dziś wieczorem premiera nowego sezonu „Pod powierzchnią”!

Drugi sezon "Pod powierzchnią" już od dzisiejszego wieczoru na antenie. Czego możemy się spodziewać po drugim sezonie? Zagęszcza się kryminalna intryga, która staje się osią całej drugiej transzy. Losy bohaterów są coraz bardziej zawikłane. Zobaczcie, co się działo na planie serialu. Gościliśmy tam z kamerą Dzień Dobry TVN.

Ponownie będziemy mieli okazję zagłębić się w tragiczną historię Marty (Magdalena Boczarska) i Bartka Gajewskich (Bartłomiej Topa), którzy nie mogą pogodzić się z utratą synka oraz skomplikowaną relację Maćka z jego nastoletnią córką Olą. Mimo że początkowo "Pod powierzchnią" miało być jednosezonowym miniserialem, jego popularność sprawiła, że TVN zdecydował się na nakręcenie dalszej części historii.

Pod powierzchnią - tajemnice i skomplikowane relacje

Pierwszy sezon skupiał się na skomplikowanych relacjach głównych bohaterów, ich sekretach i namiętnościach, które w ostateczności doprowadziły do tragedii. Marta Gajewska została ugodzona nożem, a Ola (Maria Kowalska), która jest w ciąży w Bartkiem, uciekła z Jankiem. Okazało się też, że syn Gajewskich żyje, a opiekę nad nim sprawuje Iga (Michalina Łabacz). Rozwikłanie tajemnicy zaginięcia chłopca okaże się bardzo skomplikowane i na zawsze zmieni życie Marty i Bartka.

Czego możemy spodziewać się w drugim sezonie?

Marta dwa tygodnie po ciężkiej operacji wychodzi ze szpitala i występuje o rozwód z Bartkiem. Godzi się ze śmiercią synka - Maksa i pierwszy raz odwiedza jego grób. Postanawia uwolnić się od przeszłości i zacząć od nowa. Nie chce oskarżać Oli, która ze względu na śledztwo, wciąż jest zmuszona się ukrywać.

Ola, w towarzystwie Janka, ucieka przed prywatnym detektywem. Justyna, mama dziewczyny, wraca do Polski, by pomóc Maćkowi ją odnaleźć. Między byłymi małżonkami dochodzi do kłótni. Czy będą potrafili znaleźć wspólny język, by ratować córkę? Dla nastolatki życie w ukryciu, z dala od domu okazuje się wyzwaniem – wkrótce, spodziewająca się dziecka Ola, trafia do szpitala. W gorączce dziewczyna woła… Bartka. Czy to znak, że wciąż go kocha?

Tymczasem komisarz Byszewska odkrywa, że jej syn, Radek Szot, ma powiązania z Igą, byłą opiekunką zaginionego syna Marty i Bartka. Co łączy tych dwoje? Czy to oni są odpowiedzialni za zniknięcie Maksa?e

Autor: Gaba Kopyto

podziel się:

Pozostałe wiadomości