Gwiazdy

Czy trudno być stylistą Magdy Gessler? Piotr Sałata: "To jest wymagająca osoba. Wie, czego chce"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Piotr Sałata, stylista Magdy Gessler
Piotr Sałata, stylista Magdy Gessler
wideo 2/4

Magda Gessler to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show biznesie. Za jej niepowtarzalny styl odpowiedzialny jest Piotr Sałata. Jak wygląda współpraca z restauratorką? O tym ze stylistą porozmawiała redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl, Karolina Kalatzi.

Stylista Magdy Gessler, Piotr Sałata, zdradza szczegóły ich współpracy

Magda Gessler od lat zachwyca swoim niepodrabialnym stylem. Okazuje się, że jest to nie tylko jej zasługa, ale i Piotra Sałaty, którego możemy już znać z wielu programów stacji TVN.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Poznali się podczas jednej z sesji zdjęciowych, na której od razu poczuli, że nadają na tych samych falach. Minęło siedem lat, a oni nadal świetnie się ze sobą dogadują i wspólnie tworzą wspaniałe stylizacje.

- To jest wymagająca osoba, ona wie, czego chce. To jest też artystka, ona jest malarką. Zna się na kolorach, jak nikt inny. Nawet ja nie widzę tak kolorów, jak ona je nazywa, a nazywa je w dziesiątkę! To jest kobieta, która wie czego chce, twardo stąpa po ziemi i to jest jedyna trudność. Cała reszta to jest wspaniała przygoda i ja się czuję, jak członek jej rodziny - przyznał stylista.

Piotr Sałata, stylista Magdy Gessler, i "Salon sukien ślubnych. Polska"

Piotra Sałatę widzowie TVN Style mieli okazję poznać w programie "Salon sukien ślubnych. Polska", w którym przemierzał nasz kraj, by pomóc pannom młodym w wyborze tej jednej, jedynej, idealnej kreacji. Aktualnie fanki mody ślubnej mogą oglądać 2. sezon programu.

W rozmowie z Karoliną Kalatzi, Piotr zdradził, że ma trzy rady na panien młodych, które dopiero wyruszą w poszukiwania kreacji.

- Po pierwsze: nie zabierać ze sobą za dużo rodziny - wybrać trzy osoby, które Cię dobrze znają, doradzą, wiedzą, co lubisz. Osoby, które jak Cię zobaczą, to po twojej minie poznają, czy ci się to podoba, czy nie (...) Po drugie: nie fokusować się na odcieniu białym (...). Biel nam nie pasuje - uwydatni ziemistość cery i sińce pod oczami - nie będziemy w tym wyglądać fajnie. Lepiej postawić na off white, ecru czy złamaną biel. A po trzecie, to nie fokusować się na jeden styl, odważniej próbować modeli, które na pierwszy rzut oka wydają nam się nie dla nas.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Bławicki/East News , ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości