Gwiazdy

Piotr Rubik będzie grał deathmetal? "Tego nie da się odzobaczyć"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Piotr Rubik

Piotr Rubik lubi zaskakiwać swoich fanów. Właśnie opublikował na social mediach filmik, na którym parodiuje samego siebie, wykonując swój najsłynniejszy utwór. Romantyczna pieśń o miłości zyskała nową, deathmetalową wersję. Jak Piotr Rubik poradził sobie z tą aranżacją?

Piotr Rubik zmienia styl muzyczny?

Piotr Rubik to muzyk, który chętnie dzieli się na swoich social mediach zdjęciami ze swojej codzienności: głównie z egzotycznych wakacji oraz wspólnych chwil z rodziną. To właśnie z ukochaną Agatą i córkami od czasu do czasu publikuje w sieci zabawne nagrania, na których tańczy lub żartuje.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Ostatnio jednak dyrygent postawił na solowy występ na Instagramie i pochwalił się zaskakującym, humorystycznym nagraniem, na którym parodiuje samego siebie. Muzyk filmik opatrzył ostrzeżeniem: „Uwaga, parodia. Tego nie da się odzobaczyć”. Piotr nagrał fragment swojego największego przeboju z 2006 roku - "Psalmu dla Ciebie" w nowej, deathmetalowej wersji. Artysta dodał niemieckie słowa, zmienił melodię i zaśpiewał utwór ze znacząco obniżonym głosem, tak że z początku trudno rozpoznać, jak brzmi oryginalna piosenka.

Nagranie muzyk podpisał po niemiecku:

"Eine Kleine Romantische Version Mit Etwas Heavy Rock (pol. Trochę romantyczna wersja z odrobiną ciężkiego rocka)".

Stara piosenka Piotra Rubika w nowej wersji. Fani zachwyceni

Choć nowa wersja "Psalmu dla Ciebie" może wydać się odrobinę kontrowersyjna, fani dyrygenta nadal pozostawali bezkrytyczni. Dystans i poczucie humoru to coś, co towarzyszy muzykowi na co dzień, a on nie boi się zaskakiwać swoich odbiorców. Wielbiciele Piotra komentowali nagranie, proponując inne style, w których mógłby wykonać słynną piosenkę.

"No nie odzobaczysz… Warum"

"Ja proszę o wersję latino"

"Dałeś czadu! Absolutnie pozytywnie"

"Prosimy o wersję techno"

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości