Olivier Janiak i jego sposób na modę. "Wyjdźmy od czasu do czasu z dresów i bamboszy"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Olivier Janiak jest jedną z najbardziej inspirujących gwiazd w kwestii męskiej mody. Jego proste, aczkolwiek przemyślane stylizacje szybko zyskują naśladowców. Jaki jest przepis na szafę dziennikarza? Co jego zdaniem jest koniecznym elementem każdego ubioru?

Olivier Janiak - najbardziej stylowy mężczyzna w Polsce

Dziennikarz od 20 lat jest gospodarzem programu TVN "Co za tydzień". Pojawiając się na wizji niejednokrotnie zaskakiwał widzów zestawieniami ubrań, które stawały się inspiracją dla wielu mężczyzn. On sam podkreśla jednak, że nie tylko szata zdobi człowieka.

- Nie jestem modową wyrocznią, ale mam swój styl. Zresztą, wszystko to, co ze stylem związane, zaczyna się w głowie, a potem pojawia na ustach. Jeśli ubierzemy się w uśmiech, to wszyscy wokół zareagują na nasze pozytywny ustawienie. I to jest must have nr 1 - mówi nam Olivier Janiak.

Olivier Janiak radzi, jak znaleźć swój styl

Dziennikarz nie ma wątpliwości, że co człowiek, to inne upodobania. Jednak każdy z nas wie, w czym czuje się dobrze. Zwłaszcza w pandemii, kiedy większość czasu spędzamy w domach, warto zmienić nie tylko otoczenie, ale także ubrania, do których przez ostatnie miesiące przywykliśmy.

- Jeśli chodzi o kwestię odzieżową, to każdy musi mieć świadomość samego siebie. Sprawdźmy, w czym czujemy się dobrze, w czym jest nam komfortowo i wygodnie. Pamiętajmy, żebyśmy wyszli z dresów i bamboszy od czasu do czasu. Zróbmy sobie święto - paniom polecam make up, a panom czystą koszulę, marynarkę albo garnitur. Żeby chociaż poudawać, że jest normalnie - podsumował Olivier Janiak.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Marta Homziuk