Ola Żuraw schudła po ciąży 40 kg. Modelka zdradziła, jak wyglądała jej droga do dawnej figury

Aleksandra Żuraw

Aleksandra Żuraw po porodzie walczyła z nadprogramowymi kilogramami. Modelka dość szybko zaczęła pracę nad sobą, a w konsekwencji schudła 40 kg. W jednym z wywiadów zdradziła, jak udało jej się osiągnąć tak spektakularny sukces.

Aleksandra Żuraw zdradziła tajemnice diety

W 2018 roku Aleksandra Żuraw po raz pierwszy została mamą. Modelka w czasie ciąży nie odmawiała sobie jedzenia, przez co po kilku miesiącach sporo przybrała na wadze. W dniu porodu Ola ważyła 112 kilogramów. Po narodzinach córeczki modelka zdecydowała się szczerze opowiedzieć o swoich problemach w mediach społecznościowych. Ola przyznała, że duże ilości przekąsek i słodyczy nie były tylko ciążowymi zachciankami, ale także pełniły funkcję "pocieszycieli" w trudnym życiowym momencie.
Obecnie modelka wróciła do dawnych kształtów. Aleksandra w jednym z wywiadów zdradziła, że od czasu porodu udało jej się zrzucić 40 kg. Jak to zrobiła?

Karmienie piersią, dzięki czemu dużo schudłam, bo to było około 18 kilogramów. Pomogły mi też bardzo długie piesze wycieczki, przypilnowanie tego, co jadłam, bo odłożyłam pszenicę, mleko i wszystkie produkty, na które miałam alergię – wtedy schudłam 20 kilogramów. No i wiadomo – problemy. Nic tak nie odchudza, jak stres i problemy prywatne. To połączenie wszystkich czynników – pracy, stresu i na pewno kilka wyrzeczeń

- zdradziła modelka z rozmowie z Jastrząbpost.pl
Modelka podczas rozmowy przyznała także, że zawsze marzyła o dużej rodzinie i nie wyklucza, że za jakiś czas, gdy pozna miłość swojego życia, zdecyduje się na drugie maleństwo. Ola bardzo by chciała, aby mała Liliana miała rodzeństwo.

Włożyłam masę pracy w to, aby wrócić do formy i na pewno wiem, że jeżeli przydarzy mi się druga ciąża, to nie doprowadzę się do takiego stanu

– zdradziła w rozmowie Ola.

Aleksandra Żuraw – przygoda z Top Model

Aleksandra Żuraw swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła kilka lat temu, startując w castingach do 4 edycji programu Top Model. Pięknej Oli udało się przejść do kolejnych etapów, a jej zmagania w domu modelek mogliśmy przez długi czas oglądać na ekranach telewizorów. Chociaż nie wygrała show, skradła serca widzów i zyskała ogromną popularność, co pozwoliło jej na rozwój kariery. W 2018 roku, gdy na świecie pojawiła się pierwsza córeczka modelki, postanowiła ona zawiesić pracę w zawodzie.
W studio "Dzień Dobry TVN" gościła Urszula Somow. Dietetyk opowiedziała o tym, czym jest "cheat meal". Zdradziła, czy jej zdaniem przerwy od diety mają sens.
Zobacz też:
Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości