Gwiazdy

Natalia Szroeder i Quebonafide zaśpiewali "Dumkę na dwa serca" na weselu rapera. Wideo podbija sieć

Gwiazdy

KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Natalia Szroeder i Quebonafide zaskoczyli będąc gośćmi na weselu rapera Solara i Magdaleny Dubrawskiej. W sieci krążą filmy, na których śpiewają w duecie. Utwór, który wykonują to "Dumka na dwa serca".

Natalia Szroeder i Quebonafide zaśpiewali "Dumkę na dwa serca"

Para pojawiła się na weselu rapera o pseudonimie Solar. To było wydarzenie, na którym obecnych było wielu artystów związanych ze środowiskiem hip-hopowym. Niespodzianką było to, że goście mieli okazję wysłuchać prywatnego koncertu w wykonaniu Quebonafide i jego ukochanej, Natalii Szroeder. Wspólnie zaśpiewali utwór "Dumka na dwa serca", który pierwotnie wykonali Edyta Górniak i Mietek Szcześniak jako muzyczny motyw przewodni do filmu "Ogniem i mieczem".

Natalia wyśpiewywała kolejne wersy z pamięci, natomiast jej partner wspomagał się telefonem, na którym wyświetlony był tekst piosenki. Goście weselni kołysali się w rytm muzyki, niektórzy również próbowali wydobyć z siebie dźwięki, a wielu nagrywało występ Quebo i Szroeder.

Zakochani zaś patrzyli sobie głęboko w oczy i momentami trzymali się za ręce. Dla wielu fanów rapera i wokalistki to bardzo wzruszające nagranie, które od razu stało się hitem w sieci.

Natalia Szroeder i Quebonafide - związek

Szroeder i Quebo to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Artystka po raz pierwszy film z udziałem ukochanego zamieściła w 2018 roku. Wystąpiła także gościnnie w takich utworach jak "Jesień" czy "Tęsknięzastarymkanye".

Oboje bardzo dbają o swoją prywatność i niewiele wiadomo o ich związku. Coraz częściej razem występują na scenie, zaczęli także zamieszczać wspólne fotografie w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Natalia Szroeder – dziewczyna z okładki

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości