Gwiazdy

Natalia Kukulska i Joanna Koroniewska na fotografiach sprzed lat. "Też macie takie obciachowe zdjęcia?"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba

Zarówno Joanna Koroniewska jak i Natalia Kukulska są obecne w polskim show-biznesie już od wielu lat. Teraz jedna z nich pokazała zdjęcia ich stylizacji z początków kariery. Ówczesny wygląd artystek zaskoczył fanów.

Kariera Joanny Koroniewskiej i Natalii Kukulskiej

Obie artystki zaczęły swoje kariery w bardzo młodym wieku. Joanna Koroniewska już w okresie szkolnym grała w toruńskim teatrze, natomiast mając 22 lata pojawiła się w serialu. Natalia Kukulska z kolei zaczęła śpiewać profesjonalnie, mając zaledwie 8 lat, a dwa lata później wydała debiutancki album studyjny z popularnym singlem "Puszek Okruszek". Obie nieustannie się rozwijają i są gorącymi nazwiskami w polskim show-biznesie, które cieszą się zainteresowaniem tysięcy fanów.

Natalia Kukulska w utworze "Jednogłośna"
Natalia Kukulska w utworze "Jednogłośna" Źródło: Dzień Dobry TVN

- Doceniam to, że mam wolny zawód i jestem decyzyjna. Wiadomo, że każda decyzja łączy się z odpowiedzialnością. Najcudowniejsze w moim zawodzie jest to, że mogę być kreatywna. (...) To wielki przywilej, że mogę robić to, co kocham. Cenię to, że mogłam pójść za głosem serca i działać na swoich warunkach - mówiła Natalia Kukulska w wywiadzie dla "Na Temat".

Natalia Kukulska i Joanna Koroniewska w zaskakujących stylizacjach

Teraz obie artystki spotkają się online na "Domówce u Dowborów", którą Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor cyklicznie organizują w mediach społecznościowych. Z tej okazji aktorka opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie sprzed lat, a także archiwalną fotografię Natalii Kukulskiej. Pierwsza z nich pozowała wówczas fotoreporterom w pomarańczowej sukience z połyskującego materiału, do której nosiła srebrzystą torebkę, natomiast wokalistka została uchwycona w sukience mini z satynowymi wstawkami i frędzlami.

- Też macie takie obciachowe zdjęcia z początku XXI wieku? Czy hitowe stylizacje muszą zawsze wyglądać kuriozalnie po 15 latach? Na szczęście muzyka jest ponadczasowa, a głos i piosenki naszego dzisiejszego gościa towarzyszyły mi od dziecka! Mimo, że dziećmi byłyśmy w tym samym czasie! Mam wrażenie, że całe pokolenie Polaków dorastało razem z Natalią Kukulską i tak jak ona i jej muzyka przechodziło fazę od beztroskiego dzieciństwa, przez okres zbuntowany dojrzewania, aż po czas wyważonej dorosłości - napisała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Post wywołał wielkie emocje wśród fanów, którzy jednak docenili ówczesne stylizacje artystek. W komentarzach czytamy: "Natalia jak Beyonce na tym zdjęciu", "Dlaczego obciachowe? Po prostu taka była moda", "Rewelacyjnie, super. Każdy chyba dorastał w tych pięknych czasach", "Obciachowe? Aż miło popatrzeć na tak piękne dziewczyny", "Gosia, ale Twoja stylówa przecież bomba tutaj. Jakiś motyw zwierzęcy, chyba skóra węża", "Akurat sukienkę pani Natalii z pierwszego zdjęcia bym założyła na jakąś imprezę. Dodatki by zrobiły robotę. Albo chociaż na przebranie w Pocahontas" czy "A za 10 lat będziemy mówić - 'ale 10 lat temu chodziliśmy obciachowo ubrani'. Moda się zmienia. Wtedy wydawało się fajne, teraz się z tego śmiejemy".

A Wy co myślicie o ich stylizacjach sprzed lat?

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News, Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości