Gwiazdy

Mikołaj Roznerski i jego młodsza siostra. "Pieluchy jej zmieniałem, a ona teraz siedzi tutaj taka dorosła"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Mikołaj Roznerski bardzo rzadko mówi w mediach o swoim życiu osobistym. Dla nas zrobił jednak wyjątek! Aktor wraz ze swoją młodszą siostrą opowiedzieli Sandrze Hajduk o swojej wyjątkowej więzi. Z reportażu dowiedzieliśmy się m.in., czym zajmuje się Agata Roznerska oraz, które z nich było bardziej kochliwe w dzieciństwie.

Rodzina Mikołaja Roznerskiego

Aktor wraz ze swoją młodszą siostrą Agatą, podczas spaceru z Sandrą Hajduk, opowiedzieli o swojej relacji. Ich dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych. Jak je wspominają?

- Agata to był nasz rodzynek. Nasi rodzice rozwiedli się, kiedy była mała. Nasze drogi wtedy na chwilę się rozeszły. Ja zostałem z tatą, a mój brat i siostra z mamą. Ale bardzo staraliśmy się pilnować, żeby te więzi były. Ja ją bardzo kochałem, zawsze w nią wierzyłem, zawsze wspierałem i wspieram. Cieszę się, że przyjechała nagrać ze mną ten materiał - powiedział Mikołaj Roznerski.

Choć dzisiaj rodzeństwo mieszka w dwóch różnych miastach, nie narzekają na brak kontaktu. Robią wszystko, by być ze sobą na bieżąco.

- W tych czasach to jest tak ułatwione, że widzimy się albo na telefonie, albo na Skype. Czy to mój syn dzwoni do ciotki, czy ciotka do niego. Jak każde z nas ma słabszy moment, to możemy liczyć na siebie. Ona jest bardzo mądrą młodą kobietą i ja się z jej zdaniem bardzo liczę - dodał aktor.

Agata Roznerska - kim jest?

Młodsza siostra Mikołaja na co dzień pracuje w salonie samochodowym, a oprócz tego jest trenerką personalną. Niejednokrotnie zdarzało się jej trenować brata.

- Siłownie są zamknięte, ale jak jestem we Wrocławiu, to nie możemy odmówić sobie wspólnego treningu. Ja ją przewijałem, pieluchy jej zmieniałem. A ona teraz siedzi tutaj taka dorosła kobieta. Teraz widzę po niej jak czas leci, po moim synu też. Ja się zbliżam do 40-tki i widzę rzeczy, które moja siostra robi, a które ja też chciałem kiedyś robić. Ja też byłem zafascynowany motoryzacją - usłyszeliśmy od gwiazdora.

Skąd u Agaty zamiłowanie do motoryzacji i aktywności fizycznych?

- Wychowywali mnie bracia starsi. Więc od zawsze w moim życiu były samochody i sport - powiedziała Agata Roznerska Sandrze Hajduk.

Kobieta wyznała także, że nigdy nie marzyła, aby pójść w ślady brata. Show-biznes nie jest miejscem, w którym mogłaby poczuć się dobrze.

- Jestem za bardzo spokojna i zamknięta w sobie. Oczywiście uwielbiam teatr, sztukę, kino. Ale nie lubię być na pierwszym planie. Wolę wspierać z bakckstage'u brata - usłyszeliśmy.

Mikołaj Roznerski - związki

Podczas wspólnego wywiadu Agaty i Mikołaja, nie zabrakło tematów miłosnych. Sandra Hajduk korzystając z okazji, zapytała kobietę, czy jej starszy brat często przyprowadzał do domu dziewczyny.

- Może przyprowadzał, ale się nie chwalił, a ja nie wnikałam nigdy - ucięła krótko.

Na pytanie jednak, kto z nich był bardziej kochliwy, bez wahania odparła, że Mikołaj.

- Zakochałem się nawet w pani z przedszkola - powiedział aktor.

Przypomnijmy, że aktor był w związku z aktorką Martą Juras, z którą ma 9-letniego już dziś synka Antoniego. Swoją obecną partnerkę Adriannę Kalską poznał pięć lat temu na planie jednego z seriali. Na początku nie sądzili, że połączy ich uczucie. A jednak. Od trzech lat tworzą szczęśliwą i zgodną parę. Pod koniec października 2019 roku aktor podjął decyzję, aby oświadczyć się swojej wybrance. Wszystko stało się podczas urlopu w magicznej Wenecji. Stamtąd wrócili już jako narzeczeni.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości