Gwiazdy

"Top Model". Syn księdza pokazał się w butach na obcasie

Gwiazdy

Mikołaj Krawiecki, Top Model

Mikołaj Krawiecki to jeden z uczestników 10. edycji programu "Top Model". Chłopak jest synem księdza grekokatolickiego i nic nie powiedział rodzicom o swoim udziale w show. Podczas spotkania z jurorami został poproszony o założenie butów na wysokim obcasie i zrobienie w nich kilkunastu kroków. Jak sobie poradził z tym zadaniem?

Mikołaj Krawiecki - kim jest?

Ruszyła 10. edycja "Top Model". Jednym z uczestników jest Mikołaj Krawiecki, syn księdza grekokatolickiego. Chłopak od dawna chciał pracować w modelingu, jednak uwagi, że nie nadaje się do tej branży sprawiły, że przez jakiś czas zawiesił realizację swoich marzeń. W końcu zdecydował się wystartować w "Top Model". Podczas spotkania z jurorami przyznał, że jego rodzice nie wiedzą o tym, że się zgłosił do programu.

- Mój tata jest bardzo wymagający. Wolałbym mu powiedzieć po fakcie, jeśli by mi się udało i w ogóle mu nie mówić, jeśli by mi się nie udało - wyjaśnił jurorom.

W związku z powyższym Joanna Krupa zadała mu pytanie, jak się zachowa, kiedy będzie musiał wziąć udział w sesji, podczas której zostanie poproszony o pozowanie nago. - Jestem dorosłym mężczyzną i prowadzę swoje życie, granice, które były już się zatarły, kiedy zrobiłem sobie pierwsze tatuaże - odpowiedział.

Mikołaj wyjaśnił też, dlaczego jest buntownikiem. - Walczę, bo chciałbym się pozbyć tego, co jest w środku mnie, tego czegoś, co sprawia, że się boję, co sprawia, że czuję się niewystarczający - przyznał.

Podczas castingu Dawid Woliński dał Mikołajowi pierwsze zadanie. Polegało ono na tym, by zaprezentował się na wybiegu w butach na wysokim obcasie. Jurorzy byli pod wrażeniem, że nie tylko w nich ustał, ale też zrobił kilkanaście kroków. - Współczuję kobietom, ale podziwiam je, naprawdę - stwierdził po wykonaniu zadania.

Uroda i charakter Mikołaja spodobały się jury. - Intrygujesz mnie bardzo. Twoja uroda jest idealna dla mody. Co Ty z tym zrobisz, to zależy od ciebie. Dla mnie dzisiaj jesteś na tak - powiedziała Kasia Sokołowska, a Marcin Tyszka dodał: - Bardzo chętnie zobaczę cię dalej.

"Top Model" - 10. edycja

Castingi do programu - z uwagi na trwającą pandemię - odbyły się online. Podobnie jak w poprzedniej edycji, został wręczony srebrny bilet, czyli miejsce w etapie bootcampu. O magiczną przepustkę walczyło 5 uczestników - po jednym wskazanym przez każdego z jurorów: Adam Lochyński, Małgorzata Miłek, Sara Prentka, Anna Szczepańska, Adam Szczepiński. Ostatecznie, głosami internautów, miejsce na bootcampie zdobyła faworytka Michała Piróga, Anna Szczepańska.

Mierząca 183 cm wzrostu uczestniczka mieszka w Krakowie i pracuje przy produkcji teledysków. W przeszłości zajmowała się modelingiem. Teraz planuje powrót przed obiektywy. W wolnych chwilach chodzi na długie spacery z psem Hermesem.

Natomiast w 1. odcinku 10. sezonu "Top Model" do udziału w następnym etapie zakwalifikowali się m.in.: Arkadiusz Pydych, Julia Zając, Julia Sobczyńska, Mirosław Herba, Nicole Akonchong, Mikołaj Krawiecki, Marianna Schreiber, Kacper Orenkiewicz, Aleksandra Skubis, Anita Wodzisławska, Bartosz Kloch.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Joanna Krupa o nowych uczestnikach "Top Model" i wizycie w Polsce

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości