Gwiazdy

Michał Baryza z "Top Model" doznał poważnej kontuzji. "Jestem dużym chłopcem, ale boję się operacji"

Gwiazdy

Michał Baryza

Michał Baryza to finalista 4. edycji programu "Top Model", któremu udaje się odnosić sukcesy nie tylko na wybiegach. Wszechstronnie utalentowany 29-latek realizuje się także jako sportowiec, a swoją aktywnością motywuje do działania wiele osób. Niestety, podczas jednego z treningów, mężczyzna doznał poważnej kontuzji. Poinformował o tym swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Michał Baryza - czym się zajmuje?

Michał Baryza dał się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w 4. edycji programu "Top Model". Widzowie do samego końca mieli okazję śledzić jego zmagania na planie telewizyjnego show, bowiem dostał się do finału i udało mu się zająć 2. miejsce w rywalizacji. Jakiś czas temu 29-latek próbował swoich sił także w interesującym formacie Playera i stacji TVN7 "One Night Squad".

Finalista "Top Model" nadal odnosi sukcesy w świecie mody, ale na co dzień pracuje także jako fizjoterapeuta. W jego życiu ważną rolę odgrywa sport. W mediach społecznościowych Michał chętnie opowiada o regularnych treningach, motywując wiele osób do podjęcia decyzji o zmianie trybu życia. Dzięki zadbanej, niezwykle umięśnionej sylwetce, 29-latek rzeczywiście może stanowić wzór do naśladowania. Jego profil na Instagramie cieszy się zainteresowaniem już ponad 163 tys. internautów.

Michał Baryza trafił do szpitala

Zamiłowanie finalisty "Top Model" do sportu wynika z pasji, ale też z godnej podziwu wytrwałości. 29-latek bardzo dba o kondycję i we wszystkie treningi wkłada cały swój wysiłek. Niestety, każda aktywność fizyczna niesie za sobą ryzyko doznania kontuzji.

Michał Baryza opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie ze szpitala i umieścił pod nim poruszający opis.

Wystrzeliła mi przepuklina pachwinowa. Sport, nikt tego nie chciał. Wrócę silniejszy, zawsze to sobie powtarzam. Teraz niestety czas trafić na stół operacyjny. Mimo że jestem dużym chłopcem, boję się operacji, boję się obudzić już po, boję się igieł przede wszystkim

- napisał 29-latek pod fotografią. Internauci błyskawicznie zareagowali na smutną wiadomość, przekazując Michałowi słowa wsparcia.

"Dużo zdrówka! Zobaczysz, że będzie dobrze, a nawet jeszcze lepiej", "Trzymamy kciuki i jesteśmy z tobą", "Szybkiego powrotu do formy i zdrowia", "Jesteś dzielny, dasz radę" - pisali fani pod zdjęciem.

Dołączamy się do dodających otuchy komentarzy i również życzymy Michałowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Czym zajmuje się teraz Michał Baryza z "Top Model"? "Usprawniam ludzi w krótkim czasie"

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości