Meghan Markle nie czuła się odpowiednio chroniona przez rodzinę królewską

Meghan Markle
Meghan Markle
Źródło: cover Video/x-news
Ciąg dalszy sądowej batalii Meghan Markle z tabloidem. W kolejnych złożonych dokumentach sądowych księżna miała utrzymywać, że nie czuła się wystarczająco chroniona przez rodzinę królewską. Sama również nie mogła się bronić przed atakami mediów.

Meghan Markle na wojennej ścieżce z tabloidami

Meghan Markle nie kończy swojej batalii sądowej z tabloidem, który opublikował fragmenty jej listu do ojca, naruszając tym jej prywatność oraz prawa autorskie. W ostatnich dokumentach sądowych, do których dotarła agencja Press Association, miały paść gorzkie słowa na temat rodziny królewskiej. Księżna, która stała się ofiarą nagonki, nie czuła się wystarczająco chroniona przez bliskich swojego męża. Sama również nie mogła podjąć żadnych kroków, by się bronić. Przejęci jej stanem znajomi decydowali się więc na rozmowy z niektórymi mediami, w których poruszali temat księżnej.

Swego czas przyjaciele odradzali jej nawet ślub z księciem Harrym. Zobacz materiał:

Meghan Markle o kwestiach finansowych

We wspomnianych już dokumentach poruszony został również temat kwestii finansowych związanych z księżną. Meghan miała utrzymywać, że z własnej kieszeni zapłaciła za podróż swojego ojca na ślub, na którym ostatecznie go zabrakło. Księżna przekonywała też, że cała uroczystość przyniosła ogromne zyski z turystyki (ponad miliard funtów) rekompensujące poniesione koszty organizacji imprezy (ok. 32 mln funtów).

Zobacz też:

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru-Mru szuka pomocy dla swojej Jani. "Liczy się każda chwila i każdy grosz"

Viola Piekut opublikowała zdjęcia ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Fani są zachwyceni kreacją aktorki

Bliscy wspominają księżną Dianę. Harry: „Wiem, że moja mama jest dla Was inspiracją”

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: cover Video/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości