Kto z jurorów Masterchefa usłyszał "Oddaj fartucha" w DDTVN? Premiera 8. sezonu

Wraca największe kulinarne show na świecie! Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran już po raz ósmy wyruszą na poszukiwania najlepszego kucharza amatora w Polsce. Premiera dziś o 20:00 w TVN, a w Dzień Dobry TVN jurorzy musieli przejść trudny test! Czy padła kultowa fraza: "oddaj fartucha"?

Jurorzy zawsze egzaminują uczestników, ale tym razem to oni musieli sprostać trudnemu zadaniu! Jak poradzili sobie Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran ? Będziecie zaskoczeni!

Pierwszy odcinek MasterChefa już dziś

W kuchni MasterChefa stawi się 44 kandydatów, którzy zawalczą o tytuł, statuetkę, 100 tysięcy złotych i możliwość wydania własnej książki kucharskiej.

Pierwsze zadanie w rywalizacji to kulinarne pojedynki. Każda z jedenastu grup dostanie inny składnik główny oraz 45 minut na przygotowania dania z jego użyciem. Wśród nich znajdą się kaczka, przegrzebki, mąka, jabłko oraz ziemniak. Ci, którzy odpowiednio potraktują produkt główny i oczarują Magdę Gessler, Anię Starmach i Michela Morana, dostaną legendarny już fartuch „MasterChefa”.

MasterChef 8 - złoty fartuch

Najlepsi z nich będą mogli automatycznie trafić do finałowej czternastki za sprawą „złotego fartucha”. Pozostali dalej walczyć będą o pozostanie w programie. Kto podejmie wyzwanie i zaskoczy jurorów swoim talentem do gotowania?

Emisja 1 odcinka już w niedzielę 8 września o godz. 20:00 w TVN!

Autor: Bernadetta Jeleń

podziel się:

Pozostałe wiadomości