Gwiazdy

Marcin Prokop gościem specjalnym 5. odcinka "Mask Singer". To on zdemaskuje kolejną postać?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN
Marcin Prokop w Mask Singer

Śledztwo w muzycznym programie "Mask Singer" trwa. W piątym odcinku do grona detektywów dołączy znany dziennikarz i prezenter Marcin Prokop. Czy uda mu się zdemaskować gwiazdy kryjące się pod przebraniami? Jaką strategię obierze, by odgadnąć ich tożsamość? Tego dowiemy się już 2 kwietnia.

"Mask Singer" to niezwykłe widowisko muzyczne, które podbiło serca widzów już w 41 krajach na świecie. Polacy również pokochali show za wyjątkowe kostiumy, przeboje i ogromne emocje. W programie występują osoby znane z polskiego show-biznesu, jednak ich tożsamość jest ukryta pod przebraniami.

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Program prowadzi Michał Meyer, a muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studiu oraz czterech "detektywów", czyli Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński. Ich zadaniem jest przeprowadzenie śledztwa umożliwiającego wytypowanie, kto ich zdaniem ukrywa się pod kostiumem. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów musi pokazać swoją twarzy.

Marcin Prokop w "Mask Singer"

Przed nami piąty odcinek muzycznego show "Mask Singer. Już 2 kwietnia obejrzymy występy Prysznica, Róży, Słońca i Kota. Widzowie usłyszą wyjątkowe wykonania największych hitów ostatnich dekad. Postacie zaśpiewają "Who Wants to Live Forever" zespołu Queen czy "Cry Just a Little Bit" grupy Shakin' Stevensa.

Tym razem ich tożsamość spróbują odgadnąć nie tylko detektywi w studiu. Z pomocą przyjdzie im gość specjalny - Marcin Prokop. Dziennikarz i prezenter dołączy do zabawy w zgadywanie, by odkryć, kto kryje się pod kostiumami. Czy uda mu się rozwiązać tę zagadkę?

"Mask Singer" - gdzie i kiedy oglądać

Emisja 5. odcinka programu już w sobotę 2 kwietnia o godz. 20:00 w TVN i Playerze!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości